!SVĚT TEMNOTOU V PRODEJI JIŽ OD 25.2.2014!

NA NĚ JAKÝ ČAS, JAKO ZKUŠEBNÍ LHŮTA JE BLOG PŘESUNUT NA
WEBOVÉ STRÁNKY ZDE! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A SNAD SE BRZY SEM
VRÁTÍM!:)

Září 2012

POZOR!

29. září 2012 v 11:01 | ewril |  novinky
Takže jak už sem psala na mém druhém blogu že se stránky stěhují sem je to pravda! Takže jsem přidávám článeček který se týka mých připravovaných díl a je z mého druhého blogu. Nemám čas abych tam dopsala i ta která plánuji ale i tak doufám že se my povedly:D No to je zatím vše a tady to máte! POZOR- jenom že tyto díla jsou už stará a já nemám v plánu žádné psát. Jenom to sem dávám protože je to z mého starého blogu!!!!!!!!!Pište koment!;D Pokud se vám líbí protože je možné objednávka na přání! To znamená můžete si tuto povídku obědnat a já vám jí na e-mail zašlu ale musíte mně přesvědčit! Pozor- motýlí král už je objednán a už si ho nemůžete objednat!!!!!!

Jak objednat:
Na můj e-mail ewril13@seznam.cz napíšete do předmětu povídka objednávka. Váš blog a přezdívku co vás na mém dílu zaujmulo proč ho chcete poslat atd... Nabídka platí do 4.10.2012!!!!!!!

MÁ VLASTNÍ FANTASY TVORBA
Na povídky mé vlastní tvorby a postavy i místa v nich uvedené se vztahují autorská práva.
Pracovní název: Motýlí král(1. díl)
Oficiální název: ???
Země: Velwedr a Dawert
Obsah:
Velwedr je v ohrožení! Vody a jídla ubívá a temná armáda napadá zemy... a proto se Neran vydává na cestu od kud se ještě nikdo nikdy živý nevrátil- za Motýlím králem. Cestou mu však cestu skříží bohyně a vládkyně země Dawert Delis která není zrovna dvakrát příjemná a proto proti Neranovy posílá svého draka Dorygara. Pokud cestu přežije bohyně mu prozradí kde se ukrývá Motýlí král. Nikdo však netuší že mezi venkoským chlapcem a bohyní se zrodí pouto.

Slogan: Všichni chceme milovat. Láska je spása.
Žánr: fantasy/horor
Hlavní postavy: Neran, Delis, Motýlí král a Doryger
Vedlejší postavy: Etwik, Reador
Díly: 2 díly
Fantasy/bájné bytosti: vlkodlaci, motýlo-ryby, bohyně a draci
Datum vydání:
????
Název: Temná moc
Obsah: Leja Setmová bydlí do nedávna ve Street Blue na pokraji města. Její maminka Laourel jí však odhalí tajemstvý které se Leja nikdy neměla dozvědět. Její maminka je bohyní smrti Doren která má zařídit zkázu lidstva. Leja se proto vydává za svou sestrou do neznámé zemně čár, kouzel, vlkodlaků, upírů, pegasů, čarodějů a dalších podivných bytostí. S pomocí sestry začíná studovat na čarovné škole aby se naučila ovládat své magické síly a utkat se v boji proti své matce. Ale nejen to. pomalu se začíná proměňovat ve vílu.
Žánr: fantasy/ horor
Předpokládaná délka: kolem 25 kapitol+ epilog
Díly: nejspíš 1
Stav: x
Záchrana lidstva

Obsah: Rick Walhas,Elizabeta Mcartová,Susan Blacert,Agret Kralová,Karel Deandes a Edward Kordlen by si nikdy nedokázali představit že do slunce narazí planeta Surdars a bude hrozyt zánik néjen slunce ale i celého lidstva.Proto se vydávají na misi aby zachránili svět,přesto že vědí že mohou zemřít při této misi, nevzdávají se a jdou za svým snem. Vědí že jim v rukách spočívá záchrana světa. Přesto si neodpustí lásku,nenávist a dobrodružstvý při své cestě ke slunci.
Žánr: sci-fi/ dobrodružný/ romantika
Počet dílů: nejspíš 2
Počet kapitol: 5+Epilog

SAMA

28. září 2012 v 16:59 | ewril |  poezie
To jsem šikovná holčička co? :D Protože se čilim a mám ještě k tomu tvůrčí den tak tady je ještě jedna poezie. No a pište,pište a pište komentíky abych věděla jestly to není přímo hororově hrozný ;D

SAMA

Jsem sama má láska odešla.
Odešla na cestou dlohou od kud nevrátí se.
Vydala se na pouť dlouhou od kud nikdo nevrátil se.

Chodím tmou, s duší černou
temnou stranou jen co nejdál ať zkryju se před realitou.

Jsem sama a mou lásku na hrobě oplakávám.

Všem co lásku maj,co odvahu znaj já proklínám.
Všechny kdo dobře se maj já proklínám ať zažijou ten hořký smutek jako já.

Znova lásku a city pocítit bych chtěla ale pouta k němu mně zdalují. Jsem ledová jako kusy ledu a zlá jako zmije. Já lásku a city bych chtěla znovu pocítit, však pouta jsou silnější.

Jsem sama a tak už zůstanu přesto doufám že princ si pro mně přijede a já sama už nebudu.

Princ nepřišel proč by mněl a tak dál já stojím nad hrobem.
A sama do sebe své pocity ukrývám.
Stojím a stávám se andělem.

Ty

28. září 2012 v 12:52 | ewril |  poezie
Nazdáreček!
Tak jsem opět zpět:D No a sebou přináším i báseň kterou jsem složila. No teda měla to být báseň a dopadlo to takhle. No a pište komentíčky, jo? Protože potřebuji vědět jak jsem na tom s poezii ;DTY

Když zavřu oči svá tvůj obraz vidávám.
Chci se ti dotknout chci tě opět mít, ty však s jinou chceš žít.
Každným dnem po tobě toužím čím dál víc,
po tvém něžném pohlazením.
Po krásném úsměvu který starosti rozplývá.


Chci řvát a kopat, všechno níčit jen abych vrátila ty krásné chvylky.
Chci mlátit, všechno rozbít jen kéž by šel čas vrátit zpátky.


Zmizel jsi a já toužím víc,
kéž bych tě vídala víc než ve sných snech.
Kéž bych tě vídala každým dnem.


I když ty jinou máš mé srdce pro tebe bije dál.
Nikdy nezapomenu na chvíle co strávyla jsem s tebou.
Vždy u mně budeš vítaný do doby co mé srdce přestane bít.


I když ty jinou máš mé srdce pro tebe bije dál.

LES

27. září 2012 v 17:06 | ewrril |  Jednorázovky
Tak a máme tady historicky první jednorázovku:D No tak snad se vám bude líbyt. A příště bude Jednorázovka jiného rázu, takže se máte na co těšit:) Přemýšlím o romantice ale to se ještě hodně uvidí:D


Žánr: depresivní

Obsah: Tajemno a nad přirozeno


LES

Les halila černá tma... pohlcovala ho do svého nitra. Černočerné větve stromů a keřů se proplétaly a nakláněly do všech stran. Vládlo tu nesmírné ticho... ani ptáček nezapípal. Tma pohltila všechen život který tu dřív panoval. Todle místo bylo na věky věků prokleté temnou kletbou která se nedá zrušit. Vzduch byl zde dusivý. Byl plný kouře,hrozby a kletby která se tu rozprostírala už od nepaměti. Ani samotný Démon si tady nebyl ničím jist. Zlo tu mělo převahu nad dobrem....

Procházela jsem po zarostlé mýtině a tiskla si kabát k tělu. Toto místo je zlo. Nikdy jsem tu nechtěla být, přestuo tu jsem. Stala jsem se andělem smrti. Pomalu jsem pokračovala v cestě. Každý krok jako by my ubíral život. Každým krokem jsem strácela věčí a věčí kus vědomí. Zima a chlad se my zarávaly až do morků kostí. Chtěla jsem křičet ale nemohla. Chtěla jsem se zastavit, obrátit se a běžet od sud pryč ale moje tělo mně neposlouchalo. Nohy mě vedly dál a dál. Hlava mně třeštila. Každou chvýli jako by se mněla rozletět na milion kousků. Tohle místo nebyla jen pouhá pověra. Tohle místo bylo místem Smrti. Nikdo se od sud nikdy nevrátil a nevrátíš se ani ty! Křičel hlas v mé hlavě. Zuřivě jsem začala třást hlavou. Ne,ne néééééééé! Já se musím vrátit. Chtěla jsem křičet a řvát ale nemohla jsem. Nemohla jsem otevřít ani ústa abych se nadechla. Nikdy se od sud nevrátíš!!! Tvůj život se blíží ke konci! Neznámí hlas v mé hlavě opět řval. Nechtěla jsem ho vnímat ale nešlo to. Najednou jsem zahlédla postavu. Ano byla jsem si jistá že to byla postava. Měla černou kápěj a obličej byl zahalen v šeru. Rozběhla jsem se. Chtěla jsem za tou postavou. Co když mně může od suď dostat pryč?

Doběhla jsem na místo kde předtím stála postava. Nikdo tu však nebyl... Otáčela jsem se a pátrala v šeru ale postava nikde.

Najednou jí opět vidím ano! Je na pěšině předemnou... musím jít za ní! Běžím jak to nejrychleji de ale postava je rychlejší. Utíká my až se zase ztrácí v černočerné tmě...

Nesmím jí ztratit!!! Běžím dál ikdyž jsem postavu ztratila. Potřebuju jí najít! Otáčím se, běžím ale postava nikde.

Rozcestník! Doběhla jsem ke čtyřem náhrobním kamenům. Na jednom náhrobku bylo napsáno Zatracení a na druhém Smrt. Na třetím a na čtvrtém nebyo nic. Usilovně sy rvu za vlasy. Kudy teť?!

Postava! Postava stojí na cestě která je čtvrtá- neoznačená. Rozběhnu se a běžím. Sípu a kašlu. Začínám ztrácet dech. Dusím se! Nemohu se nadechnout! Chci spomalit nebo zastavit ale tělo mně zase neposlouchá. Běžím dál. Pomalu dobíhám postavu která se z ničeho zastavý.


Přiběhnu k postavě. Zastavím se a podívám se na ní. Hlas mně začíná pomalu poslouchat. "Kdo jsi!" Křičím a sýpám co my to hlas dovoluje. "Pomoz mi prosím!!!"Postava se ke mně otočí a ledovým hlasem, hlasem tak ukrutným a nemilosrdným až mně z něho bodá v zádech. Zježí se mi chloupky na rukách a zrychlí tep. "Jsem který pomáhá ale i škodí. Prosím pomoz mi!" sýpám a upírám na něho uslzené oči. "Možná ti pomohu. stačí jen říct jak" Zběsile se chytám za hlavy ve snaze aby my nepraskla. "Nech mně žít a odveď mně pryč!" Postava se zasměje: "Jak si přeješ Děvenko! Vybrala jsi si mojí pomoc a dokonce jsi i přeješ přání. Vše ti můžu spnit ale i tě poslat na cestu která vede ke smrti. Ty jsi mně nepřesvědčila a proto tě posílám tam kam všechny ostatní". Sundal si kápěj a uviděla zcela obyčejného muže až na oči. Byly krvavě červené bez zornic. " Néééééééééé!" řvala jsem ve snaze ubránit se jeho pohledu který mně níčil. Pak se zatmnělo a já umřela.


1 kapitola- pomsta ze záhrobí

27. září 2012 v 15:29 | ewril |  Pomsta ze záhrobí


Ahojec:D
Tak jsem vkládám první kapošku pomsty ze záhrobí. Takže doufám že bude aspoň trochu povedená a vám se bude líbyt. Neni sice nic moc je to spíš takový úvod do děje a je trochu krátká ale je to první část takže si budete muset počkat ještě chvýli aby se to rozjelo. No nic tak tady to máte a pište prosím do komentů:D


1 kapitola - 1 část
O měsíc později...

Kráčel po kamenné cestičce Wartee Street. Obloha byla tmavě černá zahalená v mracích. Holé stromy pokrývaly drobné náznaky mrazu... Staré seschlé jehličí hlasitě praskalo pod jeho těžkými kroky, které se nesly ozvěnou. Vzduch byl ledová až pronikal do morků kostí zarýval se do masa... Jindy zpěv ptáků tento park obohacoval, dnes tu bylo mrtvolné ticho.Ve vzduchu stálo napjetí. Jakoby se mělo něco stát... něco nepředvídatelného až hrozivého.

Za těch patnáct let co tu Matt bydlel nepamatoval jediný první den školy který byl chmůrný až přímo mrazivý. Pomalu zahnul na rozcestník a očekával že ho tam uvítá kamarádka Werné,spoluhráčové z fotbalového týmu Tobby a Denis. Dnes tu však nikdo nestál. Byl tu pouze on. Ta realita ho mírně zasrašila. Po celích patnáct let tu na něho čekali kámoši, dnes tu však nebyl nikdo. Vždy ho toto místo fascinovalo, dnes mu však nahánělo strach. Neměl v plánu a ani nechtěl tu čekat na své přátele. Už jen věkovité duby které se nad ním nakláněly v objetním gestu hrozily jako šelmy na lovu svým kořistím. Pro tuto chvýli však neměl čas ani odvahu přemíšlet o tomto místě kde se nacházel rozcestník. Pohnul se z místa a vydal se štíhlou zarostlou cestičkou na pravo která vedla ke střední škole Gergon. Nectěl přijít pozdě hned první den.

***

Jakmile Matt přišel na školní pozemek střední školy Gergon obklopila ho skupina spolužáků. Zmateně se rozhídl a vyhledával postavy svých přátel. Doufal že pokuď nebyli u rozcestníku dorazili alespoň sem. Přijímal objetí za objetím,poplácení po zádech i potřásání rukou.

Najednou se skupina rozevřela a objevil se David,Denis,Tobby i sestřenice Werné tu byla. Werné vyrostla minimálně o čtyři centimetry a teť se nad Tobbym tyčila jako hora. Usmála se na Matta a ustoupila z davu aby ho homohl uvítat Tobby. Naopak Tobby skoro nevyrostl. Hlava mu sahala k Mattovýmu nosu. Matt se pousmál a pokračoval dál. Na chvýli se zastavil a pak objal Denise a přátelsky mu poplácal po zádech. Tohle objetí bylo opravdu vřelé. "Denisi ty ses vůbec nezměnil." Po klukách s fotbalovýho týmu se mu vždicky těch pár dní stískalo ale po Denisovi nejvíce. Vyrůstaly spolu a on ho znal už od svých dvou let. Denis byl stejně vysoký a jeho tmavě opálená pleť se vždy odrážela od slunce.Byl svalnatý a urostlí ale méně než Matt. "Brácho po tobě se mi stýskalo! " Denis se rozesmál a zařadil se do skupiny která stála vedle Matta.

Po několika minutách se skupina chlapců vydala ke škole zatímco faninky,kluci a Werné se přesunuli na parkoviště. Najednou se všichni čtyři zarazili. Hluk perfekně vyladěné ho motoru je nečekaně zarazil. "No ne, kluci to fáro je fakt luksus!" vyrazil ze sebe Tobby.

Elegantní černé porše projelo parkovištěm. Zastavilo kousek od chlapců a dveře auta se otevřely. To co však chlapci zahlédly bylo mnohem elegantnější a dravé než fáro.

"Ty vogi!" vydechl uchváceně Denis. "To je ale... hledal slova Tobby. Matt si sundal luxusní opalovací brejle a podíval se kde stála malá štíhlá holka. Modré upnuté džíny zdůrazňovaly štíhlou postavu. Černé tílko s obrázkem upíra bylo velmy těstné a krátké až odhalovalo bríško. Přes tílko měla černou koženou bundu. Celý styl dokončovaly černé rockerské kozačky na podpadku. Vlasy měla tmavě hnědé.

Matt vydechl. "Hej kluci kdo je ta holka? Ta holka je luksus." promluvil David. "Copak to nevidíte? Tu bundu maj jenom v Římě a ty boty po mně chtěla sestra když jsme byli v New Yorku. Stály dvatisíce dolarů!" vykřikl zděšeně David "Malá hezká brunetka- radši si dávej bacha brácho!" vykřikl Denis když spatřil ten pohled který Matt neudělal od svých čtrnáctin- ten loveckej pohled. "Neni malá a uš vůbec bruneta! Má tmavě hnědý kaštanový vlasy!" zakřičel nasupeně Matt.

Dívka zamířila pomalými ladnými kroky až přímo tančila k budově školy.
Matt popadl kluky za rukáv a táhl je k budově školy.


Matt doufal že zastihne dívku ještě před začátkem první hodiny ale ona byla rychlejší... Pomalu vstoupil do učebny chemie a posadil se do první volné lavice. Po pár minutách přišel učitel Delister.

"Milý studenti, vítám vás opět ve škole. Doufám že se celí rok nebudete flákat jako jste to dělali o prázdninách. Ale než začneme s chemii chtěl bych vám představit vaší nouvou spolužačku." Matt se otočil ke dveřím a chvýli jen zíral na dívky kterou uviděl před školou.
"Slečna Silvie Brathercová bude po dobu školního roku navštěvovat naši školu jelikož se sem přistěhovala." Ve třídě bylo na malou chvýli slyšet šeptání a štěbetání Matových spolužáků. Když hluk utichl učitel se pustil do přerušeného projevu: "Chtěl bych vás požádat aby jste se k ní chovali slušně a případně jí pomohly v učivu."

Dívka zamířila s kamennou tváří bez jediného zrušení,emocí nebo na pětí do zadní lavice. Matt se na ní ještě chvýli díval když mu pohled neobětovala a potom se s vráskamy na čele obrátil k tabuly. Utrhl kus papíru ze sešitu a začal horlivě psát: "Támhleta nová holka- Silvie. Zjisti mi její rozvr a kde bydlí." Matt.
Složil lísteček a hodil ho Markovi který seděl přes uličku a zároveň před Silvii. Za pár minut mu Mark hodil odpověď: "Zkusím to zjistit.Všechny informace a novinky o ní ti předám u oběda." Mark P.S.- jsi fakt magor!!!!

***
Posledních pět hodin se pro Matta táhly. Nikde nezahlédl Silvii nebo své přátele.

Znuděně a sklamaně zamířil do jídelny. Parta kluků už seděli u stolu a hlasitě se bavyli. Když zaměřily Matta rychle stichly a vrhly se k jídlu. Nebyli však rychlí a Matt nakousl téma které mu zrovna nechtěli moc říct: "Tak co Marku máš pro mně ten rozvrh?" Mark se zatvářil rozpačitě a potom ze sebe vysypal: "Rozvr jsem nezískal a kde bydlí neví ani samotná ředitelka Wárnová. A co vy?" Otočil se na kluky kteří se přestaly hlasitě smát Markovým rozpakům a zatvářily se výmluvně. Nabraly si jídlo a začali jíst bez jediného slova.

Finále

26. září 2012 v 8:02 | ewril |  novinky
Nazdárek!
Tak bych vás chtěla informovat o soutěži Blog roku 2012. Jistě o ní všichni výte ale já bych vás htěla poprosit abyste daly hlas Michaele Burdové protože je finále a tady jsou hlasy moc důležité. Je to velice talentovaná spisovatelka a umělkyně. Na svém kontě má tetralogii Křišťálů moci a trilogii Poselství Jednorožců. Její první dílo- Poselství Jednorožců napasala už v 16 letech!:D S Míšou jste si kdysi mohly přečíst rozhovor který poskytla blogu.cz. Takže jestly máte chuť této talentované spisovatelce dát hlas určitě nic neztratíte. Hlasovat pro ní můžete na těcto stránkách: http://blogroku.blog.cz/1209/13-kategorie-literatura
Předem upozorňuji že to dělat nemusíte!!! Do ničeho vás nenutím!!!!
Tak zatím Ahojec
vaše Ewril

Pomsta ze záhrobí

25. září 2012 v 15:58 | ewril |  Pomsta ze záhrobí
Ahoj!
Tak jsem vkládám takové info o čem bude šepot ze záhrobí. Prolog je sice velmi krátký ale i tak doufejme že se vám bude líbyt:D

P.S.- První kapitola by se tu mohla oběvit v pátek v noci :D

Název: Pomsta ze záhrobí

Obsah: Od první chvíle co jí Matt spatřil byl okouzlen. Zamiloval se do ní na první pohled. Silvie Brathercová přišla na střední školu v září. S jejím příchodem však navštívil střední školu Gergon i strach. Mladý student a zároveň i Mattův přítel Mark je nalezen nedaleko lesa zavražděn zvířetem. Matt se pouští do pátrání po vrahovy kerý mu vzal nejen kamaráda ale i týmové hráče a nestačí tajit dech. Nejen že dojde k dalším vraždám ale ten kdo za tím stojí není lidská bytost. Je to pomsta která nenechá minulost spát. Chce pomstít svou rodinu...

Počet dílů: nejspíš 2

Žánr: horor

Předpokládaná délka:25 kapitol+ epilog

Stav: rozpracovanéPROLOG

Přes hřbitov se hnal mlživý opar, nad náhrobky létaly vrány a chraptivě krákaly na celí hřbitov. Na staré poraskané kamenné cestě posypané štěrkem se nenacházel ani živáček. Hřbitov byl opuštěn. Bývalá kaple s čistého mramoru a třemi věžmy teť působyla ještě větší pusto. Mramorové zdi byly šedivé a popínaly je květiny s plísní. Třetí věž byla zbořená a najejím místě byla velká díra do střechy.

Silvie se zastavila u vchodové brány.Náhle zatoužila se vrátit za svou rodinou která tu opočívala ale přes to si když byla zrozena vybrala pracovat pro Démony. Zdráhala se překročit práh a nastavit opět ruku minulosti. Na dnešek připadalo výročí smrti její rodiny a jí. Přešla přes práh hřbitova a vidala se po cestě do staré části hřbytovu kam už nikdo nechodil- pouze ona. Náhrobky byli staré stovky let některé dokonce i tisíce. Silvie došla na konec uličky a poklekla na kolena k největšímu hrobu na starém hřbitově. Něžně oprášila náhrobek se jmény a potom na něj položila dvanást krvavě červených růží. Každá růže patřila někomu jinému: jedna byla pro matku,druhá pro otce, ostatní byli pro bratry a zbívající tři pro její sestry a ta dvanáctá byla pro ni. I ona sem nosila růži pro sebe. Byla z novu zrozena ale nemá srdce takže je mrtvá... To slovo jí zaznělo v hlavě mrtvá... Jak ona která je mrtvá může chodit na školu? Nikdy to nepochopila. Temný Démon který jí zrodil zrodil i pár jiných před ní a ty po dvou letech žití ve skalách musely chodit do školy. I pro ni to bylo těžké. Nikdo z Démonů neměl rád světlo ani ona. Vycházela pouze když musela a to na hřbitov a večer na lov za kořistí. Nikdy nezkusila jaké to je na slunečním světle.

"Ahoj všichni,"zašeptala Silvie. "Proč jste také nebyly zrozeni?! Proč jste mě tu nechaly samotnou?!

Odpovědi se Silvie nedočkala. Umělat mluvit s mrtvými ale jen málo kdy se odvážila promluvit ke své rodině.Dnes však musela s nimy mluvit. Přisedla si ještě blíž k hrobu až ho svým tělem objímala a nastavila tvář větru a zavřela své černé oči. "Echo als de morte!" Hcvýli se nic nedělo a ona už chtěla otevřít oči když k ní promluvil tichý chladný hlas její matky. "Do rtes mechas fert ho:Ksra!- Přeji ti hezký den má milá. Serte dor/tegs ?- Co tě trápí? Samtotres hudefgasdert do: do jedgr - chci opět do podzemí!" odpověděla Silvie matce. Odpovědi se však nedočkala. její matka jí vždy přestala vnímat když Silvie toužila vrátit se k nim.

Nadechla se a otevřela oči. Byla opět nešťastná. Zvedla se ze země a zamířila k cestě která vedla mezi náhrobky a kaplí. Nechtěla žít pořád minulostí a proto s ní skoncuje! Silvie se ještě jednou nadechla a prošla bránou hřbitova.Pomalu se začínalo stmívat.

***
Byl úpněk v plně síle. Oblohu zakrýval opar černočerné tmy. Clomala v ní zrušení, zrušení tak velké až ho málem neudržela. Vzručení z lovu který byl v ždy při úplňku.
Silvie se napřímyla a vyrazila. Byla rychlá a mrštná, rycheljší než zvíře a mrštnější než had.

Dohonila srnu a v ruchlosti se do ní zakousla.Olízla si rty a nechala mrtvou srnu ležet na místě kde jí zakousla. Běžela a dohonila zbývající stádo srn. Nejdříve se zakousla do jedné a pak do druhé.

Když dopila krev ze srn přehodila si mrtvoly srn přes záda a odnesla je na kupu k ostatním. Smyslně si olízla rty a rozběhla se opačný opak lesa. Začínalo svítat a Silvie se vydala k roklím a skalám na konci severní Weekend Girl.

Její obrys se pomalu strácel až jí nebylo vidět...


AŤ SE VÁM TU LÍBÍ!

24. září 2012 v 19:16 | ewril |  novinky
AŤ SE VÁM TU LÍBÍ!!!
Ahojík:D
Tak jsem si založila blog. Bude především o fantasy,scifi,horor povídkách protože to je mé oblíbené téma:D Budu tu zveřejňovat povídky,poezie a další tvorbu. Některé příběhy budou temné až tragické ale jen některé:D Dále budu svůj blog zasvěcovat i do akcí proti týrání zvířat a tak dále... ale i do světa filmů. Předem děkuji za vaše názory a komenty a doufejme že se mi blog povede a vám se bude líbit.Tak to je prozatím vše.
Ahojík vaše Ewril
ČTU BLOGOVÉ POVÍDKY: