!SVĚT TEMNOTOU V PRODEJI JIŽ OD 25.2.2014!

NA NĚ JAKÝ ČAS, JAKO ZKUŠEBNÍ LHŮTA JE BLOG PŘESUNUT NA
WEBOVÉ STRÁNKY ZDE! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A SNAD SE BRZY SEM
VRÁTÍM!:)

LES

27. září 2012 v 17:06 | ewrril |  Jednorázovky
Tak a máme tady historicky první jednorázovku:D No tak snad se vám bude líbyt. A příště bude Jednorázovka jiného rázu, takže se máte na co těšit:) Přemýšlím o romantice ale to se ještě hodně uvidí:D


Žánr: depresivní

Obsah: Tajemno a nad přirozeno


LES

Les halila černá tma... pohlcovala ho do svého nitra. Černočerné větve stromů a keřů se proplétaly a nakláněly do všech stran. Vládlo tu nesmírné ticho... ani ptáček nezapípal. Tma pohltila všechen život který tu dřív panoval. Todle místo bylo na věky věků prokleté temnou kletbou která se nedá zrušit. Vzduch byl zde dusivý. Byl plný kouře,hrozby a kletby která se tu rozprostírala už od nepaměti. Ani samotný Démon si tady nebyl ničím jist. Zlo tu mělo převahu nad dobrem....

Procházela jsem po zarostlé mýtině a tiskla si kabát k tělu. Toto místo je zlo. Nikdy jsem tu nechtěla být, přestuo tu jsem. Stala jsem se andělem smrti. Pomalu jsem pokračovala v cestě. Každý krok jako by my ubíral život. Každým krokem jsem strácela věčí a věčí kus vědomí. Zima a chlad se my zarávaly až do morků kostí. Chtěla jsem křičet ale nemohla. Chtěla jsem se zastavit, obrátit se a běžet od sud pryč ale moje tělo mně neposlouchalo. Nohy mě vedly dál a dál. Hlava mně třeštila. Každou chvýli jako by se mněla rozletět na milion kousků. Tohle místo nebyla jen pouhá pověra. Tohle místo bylo místem Smrti. Nikdo se od sud nikdy nevrátil a nevrátíš se ani ty! Křičel hlas v mé hlavě. Zuřivě jsem začala třást hlavou. Ne,ne néééééééé! Já se musím vrátit. Chtěla jsem křičet a řvát ale nemohla jsem. Nemohla jsem otevřít ani ústa abych se nadechla. Nikdy se od sud nevrátíš!!! Tvůj život se blíží ke konci! Neznámí hlas v mé hlavě opět řval. Nechtěla jsem ho vnímat ale nešlo to. Najednou jsem zahlédla postavu. Ano byla jsem si jistá že to byla postava. Měla černou kápěj a obličej byl zahalen v šeru. Rozběhla jsem se. Chtěla jsem za tou postavou. Co když mně může od suď dostat pryč?

Doběhla jsem na místo kde předtím stála postava. Nikdo tu však nebyl... Otáčela jsem se a pátrala v šeru ale postava nikde.

Najednou jí opět vidím ano! Je na pěšině předemnou... musím jít za ní! Běžím jak to nejrychleji de ale postava je rychlejší. Utíká my až se zase ztrácí v černočerné tmě...

Nesmím jí ztratit!!! Běžím dál ikdyž jsem postavu ztratila. Potřebuju jí najít! Otáčím se, běžím ale postava nikde.

Rozcestník! Doběhla jsem ke čtyřem náhrobním kamenům. Na jednom náhrobku bylo napsáno Zatracení a na druhém Smrt. Na třetím a na čtvrtém nebyo nic. Usilovně sy rvu za vlasy. Kudy teť?!

Postava! Postava stojí na cestě která je čtvrtá- neoznačená. Rozběhnu se a běžím. Sípu a kašlu. Začínám ztrácet dech. Dusím se! Nemohu se nadechnout! Chci spomalit nebo zastavit ale tělo mně zase neposlouchá. Běžím dál. Pomalu dobíhám postavu která se z ničeho zastavý.


Přiběhnu k postavě. Zastavím se a podívám se na ní. Hlas mně začíná pomalu poslouchat. "Kdo jsi!" Křičím a sýpám co my to hlas dovoluje. "Pomoz mi prosím!!!"Postava se ke mně otočí a ledovým hlasem, hlasem tak ukrutným a nemilosrdným až mně z něho bodá v zádech. Zježí se mi chloupky na rukách a zrychlí tep. "Jsem který pomáhá ale i škodí. Prosím pomoz mi!" sýpám a upírám na něho uslzené oči. "Možná ti pomohu. stačí jen říct jak" Zběsile se chytám za hlavy ve snaze aby my nepraskla. "Nech mně žít a odveď mně pryč!" Postava se zasměje: "Jak si přeješ Děvenko! Vybrala jsi si mojí pomoc a dokonce jsi i přeješ přání. Vše ti můžu spnit ale i tě poslat na cestu která vede ke smrti. Ty jsi mně nepřesvědčila a proto tě posílám tam kam všechny ostatní". Sundal si kápěj a uviděla zcela obyčejného muže až na oči. Byly krvavě červené bez zornic. " Néééééééééé!" řvala jsem ve snaze ubránit se jeho pohledu který mně níčil. Pak se zatmnělo a já umřela.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kaillin Kaillin | 10. března 2013 v 13:07 | Reagovat

Ahoj, je to fakt dobré, moc se mi to líbilo:), ikdyž takové smutné

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ČTU BLOGOVÉ POVÍDKY: