!SVĚT TEMNOTOU V PRODEJI JIŽ OD 25.2.2014!

NA NĚ JAKÝ ČAS, JAKO ZKUŠEBNÍ LHŮTA JE BLOG PŘESUNUT NA
WEBOVÉ STRÁNKY ZDE! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A SNAD SE BRZY SEM
VRÁTÍM!:)

POZOR!

29. září 2012 v 11:01 | ewril |  novinky
Takže jak už sem psala na mém druhém blogu že se stránky stěhují sem je to pravda! Takže jsem přidávám článeček který se týka mých připravovaných díl a je z mého druhého blogu. Nemám čas abych tam dopsala i ta která plánuji ale i tak doufám že se my povedly:D No to je zatím vše a tady to máte! POZOR- jenom že tyto díla jsou už stará a já nemám v plánu žádné psát. Jenom to sem dávám protože je to z mého starého blogu!!!!!!!!!Pište koment!;D Pokud se vám líbí protože je možné objednávka na přání! To znamená můžete si tuto povídku obědnat a já vám jí na e-mail zašlu ale musíte mně přesvědčit! Pozor- motýlí král už je objednán a už si ho nemůžete objednat!!!!!!

Jak objednat:
Na můj e-mail ewril13@seznam.cz napíšete do předmětu povídka objednávka. Váš blog a přezdívku co vás na mém dílu zaujmulo proč ho chcete poslat atd... Nabídka platí do 4.10.2012!!!!!!!

MÁ VLASTNÍ FANTASY TVORBA
Na povídky mé vlastní tvorby a postavy i místa v nich uvedené se vztahují autorská práva.
Pracovní název: Motýlí král(1. díl)
Oficiální název: ???
Země: Velwedr a Dawert
Obsah:
Velwedr je v ohrožení! Vody a jídla ubívá a temná armáda napadá zemy... a proto se Neran vydává na cestu od kud se ještě nikdo nikdy živý nevrátil- za Motýlím králem. Cestou mu však cestu skříží bohyně a vládkyně země Dawert Delis která není zrovna dvakrát příjemná a proto proti Neranovy posílá svého draka Dorygara. Pokud cestu přežije bohyně mu prozradí kde se ukrývá Motýlí král. Nikdo však netuší že mezi venkoským chlapcem a bohyní se zrodí pouto.

Slogan: Všichni chceme milovat. Láska je spása.
Žánr: fantasy/horor
Hlavní postavy: Neran, Delis, Motýlí král a Doryger
Vedlejší postavy: Etwik, Reador
Díly: 2 díly
Fantasy/bájné bytosti: vlkodlaci, motýlo-ryby, bohyně a draci
Datum vydání:
????
Název: Temná moc
Obsah: Leja Setmová bydlí do nedávna ve Street Blue na pokraji města. Její maminka Laourel jí však odhalí tajemstvý které se Leja nikdy neměla dozvědět. Její maminka je bohyní smrti Doren která má zařídit zkázu lidstva. Leja se proto vydává za svou sestrou do neznámé zemně čár, kouzel, vlkodlaků, upírů, pegasů, čarodějů a dalších podivných bytostí. S pomocí sestry začíná studovat na čarovné škole aby se naučila ovládat své magické síly a utkat se v boji proti své matce. Ale nejen to. pomalu se začíná proměňovat ve vílu.
Žánr: fantasy/ horor
Předpokládaná délka: kolem 25 kapitol+ epilog
Díly: nejspíš 1
Stav: x
Záchrana lidstva

Obsah: Rick Walhas,Elizabeta Mcartová,Susan Blacert,Agret Kralová,Karel Deandes a Edward Kordlen by si nikdy nedokázali představit že do slunce narazí planeta Surdars a bude hrozyt zánik néjen slunce ale i celého lidstva.Proto se vydávají na misi aby zachránili svět,přesto že vědí že mohou zemřít při této misi, nevzdávají se a jdou za svým snem. Vědí že jim v rukách spočívá záchrana světa. Přesto si neodpustí lásku,nenávist a dobrodružstvý při své cestě ke slunci.
Žánr: sci-fi/ dobrodružný/ romantika
Počet dílů: nejspíš 2
Počet kapitol: 5+Epilog
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Neilin/Aranis Neilin/Aranis | Web | 4. října 2012 v 20:18 | Reagovat

těším se na motýlího krále :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ČTU BLOGOVÉ POVÍDKY: