!SVĚT TEMNOTOU V PRODEJI JIŽ OD 25.2.2014!

NA NĚ JAKÝ ČAS, JAKO ZKUŠEBNÍ LHŮTA JE BLOG PŘESUNUT NA
WEBOVÉ STRÁNKY ZDE! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A SNAD SE BRZY SEM
VRÁTÍM!:)

Pomsta ze záhrobí

25. září 2012 v 15:58 | ewril |  Pomsta ze záhrobí
Ahoj!
Tak jsem vkládám takové info o čem bude šepot ze záhrobí. Prolog je sice velmi krátký ale i tak doufejme že se vám bude líbyt:D

P.S.- První kapitola by se tu mohla oběvit v pátek v noci :D

Název: Pomsta ze záhrobí

Obsah: Od první chvíle co jí Matt spatřil byl okouzlen. Zamiloval se do ní na první pohled. Silvie Brathercová přišla na střední školu v září. S jejím příchodem však navštívil střední školu Gergon i strach. Mladý student a zároveň i Mattův přítel Mark je nalezen nedaleko lesa zavražděn zvířetem. Matt se pouští do pátrání po vrahovy kerý mu vzal nejen kamaráda ale i týmové hráče a nestačí tajit dech. Nejen že dojde k dalším vraždám ale ten kdo za tím stojí není lidská bytost. Je to pomsta která nenechá minulost spát. Chce pomstít svou rodinu...

Počet dílů: nejspíš 2

Žánr: horor

Předpokládaná délka:25 kapitol+ epilog

Stav: rozpracovanéPROLOG

Přes hřbitov se hnal mlživý opar, nad náhrobky létaly vrány a chraptivě krákaly na celí hřbitov. Na staré poraskané kamenné cestě posypané štěrkem se nenacházel ani živáček. Hřbitov byl opuštěn. Bývalá kaple s čistého mramoru a třemi věžmy teť působyla ještě větší pusto. Mramorové zdi byly šedivé a popínaly je květiny s plísní. Třetí věž byla zbořená a najejím místě byla velká díra do střechy.

Silvie se zastavila u vchodové brány.Náhle zatoužila se vrátit za svou rodinou která tu opočívala ale přes to si když byla zrozena vybrala pracovat pro Démony. Zdráhala se překročit práh a nastavit opět ruku minulosti. Na dnešek připadalo výročí smrti její rodiny a jí. Přešla přes práh hřbitova a vidala se po cestě do staré části hřbytovu kam už nikdo nechodil- pouze ona. Náhrobky byli staré stovky let některé dokonce i tisíce. Silvie došla na konec uličky a poklekla na kolena k největšímu hrobu na starém hřbitově. Něžně oprášila náhrobek se jmény a potom na něj položila dvanást krvavě červených růží. Každá růže patřila někomu jinému: jedna byla pro matku,druhá pro otce, ostatní byli pro bratry a zbívající tři pro její sestry a ta dvanáctá byla pro ni. I ona sem nosila růži pro sebe. Byla z novu zrozena ale nemá srdce takže je mrtvá... To slovo jí zaznělo v hlavě mrtvá... Jak ona která je mrtvá může chodit na školu? Nikdy to nepochopila. Temný Démon který jí zrodil zrodil i pár jiných před ní a ty po dvou letech žití ve skalách musely chodit do školy. I pro ni to bylo těžké. Nikdo z Démonů neměl rád světlo ani ona. Vycházela pouze když musela a to na hřbitov a večer na lov za kořistí. Nikdy nezkusila jaké to je na slunečním světle.

"Ahoj všichni,"zašeptala Silvie. "Proč jste také nebyly zrozeni?! Proč jste mě tu nechaly samotnou?!

Odpovědi se Silvie nedočkala. Umělat mluvit s mrtvými ale jen málo kdy se odvážila promluvit ke své rodině.Dnes však musela s nimy mluvit. Přisedla si ještě blíž k hrobu až ho svým tělem objímala a nastavila tvář větru a zavřela své černé oči. "Echo als de morte!" Hcvýli se nic nedělo a ona už chtěla otevřít oči když k ní promluvil tichý chladný hlas její matky. "Do rtes mechas fert ho:Ksra!- Přeji ti hezký den má milá. Serte dor/tegs ?- Co tě trápí? Samtotres hudefgasdert do: do jedgr - chci opět do podzemí!" odpověděla Silvie matce. Odpovědi se však nedočkala. její matka jí vždy přestala vnímat když Silvie toužila vrátit se k nim.

Nadechla se a otevřela oči. Byla opět nešťastná. Zvedla se ze země a zamířila k cestě která vedla mezi náhrobky a kaplí. Nechtěla žít pořád minulostí a proto s ní skoncuje! Silvie se ještě jednou nadechla a prošla bránou hřbitova.Pomalu se začínalo stmívat.

***
Byl úpněk v plně síle. Oblohu zakrýval opar černočerné tmy. Clomala v ní zrušení, zrušení tak velké až ho málem neudržela. Vzručení z lovu který byl v ždy při úplňku.
Silvie se napřímyla a vyrazila. Byla rychlá a mrštná, rycheljší než zvíře a mrštnější než had.

Dohonila srnu a v ruchlosti se do ní zakousla.Olízla si rty a nechala mrtvou srnu ležet na místě kde jí zakousla. Běžela a dohonila zbývající stádo srn. Nejdříve se zakousla do jedné a pak do druhé.

Když dopila krev ze srn přehodila si mrtvoly srn přes záda a odnesla je na kupu k ostatním. Smyslně si olízla rty a rozběhla se opačný opak lesa. Začínalo svítat a Silvie se vydala k roklím a skalám na konci severní Weekend Girl.

Její obrys se pomalu strácel až jí nebylo vidět...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ČTU BLOGOVÉ POVÍDKY: