!SVĚT TEMNOTOU V PRODEJI JIŽ OD 25.2.2014!

NA NĚ JAKÝ ČAS, JAKO ZKUŠEBNÍ LHŮTA JE BLOG PŘESUNUT NA
WEBOVÉ STRÁNKY ZDE! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A SNAD SE BRZY SEM
VRÁTÍM!:)

Halloweenská procházka

28. října 2012 v 11:10 | ewril:) |  Jednorázovky
Ahoj lidičky!
Určitě všichni výte jak se nám urychleně blíží halloween! Halloween je můj oblíbený svátek a rozhodně ho na tomto blogu dám zviditelnit. Můžete se na halloweenskou atmosféru těšit už 1.listopadu ;). Jinak abychom si to čekání na halloween zkrátily mám tu pro vás takovou kraťoulinkou Jednorázovku, týkající se právě Halloweenu:D Doufám že se bude líbit.
Vaše Ewril

Žánr: deperesivní,horor

Obsah: Mnoho z nás vnímá Halloween jako legraci... pro jednu dívku se stal ale noční můrou....


Milovala jsem podzim.... a o to více ještě Halloween. Milovala jsem noční procházky za měsíce lesem nebo hřbitovem. A ani dnes jsem nechyběla na procházce noční krajinou. Byla sice zima a mráz mně štípal do odhalené tváře, boty jsem mněla promočené od slabé jinovatky a kalhoty pokryté od bláta a listí jak jsem se procházela lesem...
Dnes byl Halloween. Svátek mrtvích... Ostatní chodívali od domu k domu a koledovaly. Dokonce i pár holek z naší střední si tu tradici zachovalo a chodily s maldšímy sourozenci. Jenže já jsem sourozence neměla. Neměla jsem ani otce.
Jako jediná jsem hallowen slavila jinak. Nikdo z naší vesnice to takhle nedělal a proto mně většina obyvatelů pokládala za podivínku. Chodívala jsem vždy na Halloweena na hřbitov za tátou. Cestou jsem trhala zmrzlé květiny a pletla je do dlouhého věnce který jsem vždy pověsila na náhrobní kámen.
Jenže dnes jsem cestou žádné květiny nenatrhala. žádné nerostly a měsíc byl schovaný za černočernými mraky. Dnes byla divná noc.
Jak jsem postupovala cestou ke hřbitovu zahlédla jsem postavu. Ano byla jsem si jistá že to byla postava. Mněla černou kápěj a v ruce dýku.
Zastavila jsem se a čekala. Ano byl Halloween ale tenhle žert se někomu moc nepovedl. Chlácholivě jsem se uklidňovala že to byl jen pouhý žert kluků z vesnice ale dobře jsem věděla že nebyl. Kdo bu to dělal? Všichni slavý Halloween a kromně jí se nikdo na Halloweena do lesa neodvážil...
Rozklepaně jsem se nadechla a udělala krok. Blízko mně něco zapraskalo.
Vykřikla jsem a rozběhla se cestou z lesa pryč. Zběsile jsem uháňěla po kluzké cestě. Vnímala jsem hlasitý tlukot mého srdce. Málem mi vylítlo z hrudě. Nezastovala jsem se a ani neohlížela s hrůzou co bych asi zahlídla...
Jediné co jsem slyšela kromně mého sýpajícího dechu a tlukotu srdce byly kroky. Těžké mohutné kroky dusající po vlhké zemy za mnou... Někdo mně honil! Rozbrečela jsem se zvlykala, přesto jsem se neodvažovala zastavit...
Věděla jsem že tahle noční vycházka nezkončí rozhodně dobře. Cítila jsem na zádech suchý teplý dech páchnoucí po skaženém mase a hlíně.
Zrychlila jsem běh ale dech my vynechával. Ukrutně mně píchalo v boku a v plících.
Najednou jsem zakopla přes vystrčený kořen dubu. Zaječela jsem a zkutállela se po svahu dolu. Kopala jsem a ječela a ještě za letu jsem se dokázala vyšvihnout do polohy abych mohla utéc. Jenže ten někdo byl za mnou. Cítila jsem jak mně prudce strhnul na rukáv mého kabátu. Zaječela jsem... Jenže tohle zaječení bylo mé poslední.... Neznámá postava si strhla kápěj. Neměla lidsou tvář! Jeho porostlá byzoní tvář s dvěma velkými fialovými očima bez zornic a dvěma velkými tesáky vyčnívajících se z úst se usmála.
Byl to ledový a slizký úsměv a nevěstil nic dobrého.
Nestvůra pozvedla ruku a bodla...
Pohltila mně černočerná tma. Spadla jsem na chladnou zem a zůstala jsem ležet bez jediné známky života.
Stala jsem se Griwou. ženou která o Haloweenu chodí lesem a čeká na děti a lidi kteří o Halloweenu slavily stejně jako já.
Stala jsem se nesmrtelnou a chladnou poddanou zlu. Přesto bylo to tak jednoduché a opakující se... muž zabije dívku a ona slouží zlu... Je jednoduší zemřít než žít dál...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ČTU BLOGOVÉ POVÍDKY: