!SVĚT TEMNOTOU V PRODEJI JIŽ OD 25.2.2014!

NA NĚ JAKÝ ČAS, JAKO ZKUŠEBNÍ LHŮTA JE BLOG PŘESUNUT NA
WEBOVÉ STRÁNKY ZDE! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A SNAD SE BRZY SEM
VRÁTÍM!:)

BUJUJ ZA ZASTAVENÍ ZABÍJENÍ OPIC NA MARACIU!!!!!IU

11. listopadu 2012 v 6:00 | ewril:) |  STOP TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
Opět jsem tu:-)
Bohužel neskáči radostí o kterých se v tomto článku budu zmiňovat.

Průzkum BUAV (Britské unie za zrušení pokusů na zvířatech) odhalil zabíjení stovek opic na farmě pro chov primátů Noveprim na Mauriciu. Šokující obrázky ukazují odhozené mrtvoly opic navršené na hromady nebo nacpané do popelnic jako odpad. Jiné obrázky ukazují zmrzačená těla čekající na zpopelnění.

Toto barbarské zabíjení má pokračovat i v listopadu, údajně proto, že zámořské laboratoře požadují primáty vážící méně než 3,5 kg. Většina zabíjených opic jsou dospělí samci vážící přes 4 kg, nicméně BUAV zjistila, že Noveprim zabíjí také březí samice a mláďata, protože už pro ně farma nemá využití. Zabíjení těchto vysoce citlivých a inteligentních zvířat je naprosto nepřijatelné.

Noveprim je hlavní vývozce opic do Velké Británie, Španělska a USA. Společnost je schválena Home Office (britským ministerstvem vnitra) k dodávání opic do britských laboratoří. Další úzkým spojením na Velkou Británii je laboratoř Covance, smluvní testovací zařízení v Harrogate, druhý největší akcionář Noveprimu.
Paradoxně programové prohlášení Noveprim uvádí, že společnost bude "poskytovat profesionální zdravotní péči opicím, zajistí jim kvalitní životní podmínky a bude s nimi zacházet v souladu s doporučeními AAALAC". Mezinárodní asociace pro hodnocení a akreditaci péče o laboratorní zvířata, neboli AAALAC-International, má navštívit Noveprim v listopadu.
BUAV rovněž zjistila, že i přes toto masové zabíjení Noveprim nadále líčí pasti na divoké opice.

Jsem šokována nebo spíše otřesena co někteří lidé dělají!!!!! Pochopím zabíjení zvířat které trpí nemocí a zažívají bolest a utrpení a proto jsou zabiti aby se jim ulehčilo. Pochopím že lidé jsou různý a mají jiné názory a třeba nad tímto článkem kroutí hlavou a říkají: Co je nám do toho? Proto takoví lidé tento článek ignorujte, děkuji. Ale toto opravdu nepochopím proč ty neviné tvory zabíjejí!!!! Proto Vy kteří stojíte za mým názorem který říká : Bojujte za ně! Oni se nemohou bránit! Neumnějí promluvit! Proto se vás ptám opravdu se některým z vás líbí to že tento článek přečtou a pokrčí rameny? Mně ne. Chápu že stím nic nezmůžu oni budou třeba pořád zabíjet ty neviné tvorečky ale v nitru duše vým že jsem jsem napsala tento článek a někdo si ho vzal k srdci a napsal také o tomto článku další...
Proto pokud se chcete dozvědět více zavítejte na tyto stránky: http://www.svobodazvirat.cz/novinky/
Vaše Ewril
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ČTU BLOGOVÉ POVÍDKY: