!SVĚT TEMNOTOU V PRODEJI JIŽ OD 25.2.2014!

NA NĚ JAKÝ ČAS, JAKO ZKUŠEBNÍ LHŮTA JE BLOG PŘESUNUT NA
WEBOVÉ STRÁNKY ZDE! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A SNAD SE BRZY SEM
VRÁTÍM!:)

DRABBLES1

19. listopadu 2012 v 19:37 | ewril |  DRABBLES
No teda, ahoj:)
Tak jsem zase něco ve spěchu sepsala:) No, poslední dobou nemám moc čas takže, nedivte se že ta Drabble je poměrně krátká. Píšu ji na poslední chvýli, mám totiž práce na hlavu a nevím kam dřív, tak snad nebude vadit že je kratší:)Jinak je to moje první Drabble tak prosím berte na to ohledy, děkuji. Pište koment a pááááááááááááááááááááááááááá
vaše Ewril :D

TÉMA:Brumbálova návštěva Siriuse Blacka

"Kolikrát ti mám opakovat že nemáš kouzlit v domě?! Ještě tady něco rozbiješ!" ječela paní Blacková a zběsile mávala kuchyňskou utěrkou. "Raději si běž hrát se svou sestrou. Kde vůbec je Siriusi?"
Sirius se pošklebně pousmál. "Líta na koštěti venku. Propána jána, to snad ne! Siriusi diť jí někdo uvidí a nakonec zkončí v kriminálu!" bědovala paní Blacková a pospíchala ke dveřím.

A opravdu. Venku nad domem lítala na koštěti čtyřletá holčička. Havraní vlasy mněla spletené do dvou copů a v levé ručičce držela malou dubovou hůlku. Mávala s ní osto šest a také nebilo divu když procházejícím kolem jejich domu spadla na hlavu tažka ze střechy nebo kousek ulomené cihly z komínu. "Okamžitě se vrať dolu!" ječela paní Blacková. Najednou jí však z tváře zmizelo všechno rozčílení a strach, jelikož zahlédla Brumbála na koštěti. "ach ne," povzdechla si když zjistila že si spletla datum a místo příštího úterý příjde Brumbál už dnes.
"Rychle Siriusi běž domů poklidit a ty Bello slez z toho koštěte, je tu Brumbál!" vyjekla.

Sirius běžel do chodby a udýchaně se rozhlídl kolem. Byl tu takový nepořádek že by se tu nedalo poklidit ani za měsíc!
Když tu vstoupila do dveří jeho matka držící za ruku Bellu a po boku jí šel Brumbál.
"Panebože Síriusi mněl jsi to tady kouzlem uklidit!" bědovala.
"Ale ty jsi sama říkala máti že v domě se nemá kouzlit!" ohradil se Srius a Brumbál se udiveně podíval ze Síriuse na jeho matku.
"Asi jsem si spletl dům." Prohlásil v rozpacích a zmizel venku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ČTU BLOGOVÉ POVÍDKY: