!SVĚT TEMNOTOU V PRODEJI JIŽ OD 25.2.2014!

NA NĚ JAKÝ ČAS, JAKO ZKUŠEBNÍ LHŮTA JE BLOG PŘESUNUT NA
WEBOVÉ STRÁNKY ZDE! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A SNAD SE BRZY SEM
VRÁTÍM!:)

Pár keců...

22. listopadu 2012 v 15:41 | ewril |  novinky
Nazdarec lidánkové:)
Tak jsem opět tu:) A sebou přináším pár novinek a info:D Takže jako první- k Tajemství chystám mé vlastní obrázky:D Dále brzy se tu objeví zase nějaká ta poezka a Jednorázovka:) Možná brzy i Drabble:O Ale tet momentálně nemám čas abych sem každý den něco dávala a o to hůř- mám práce na hlavu čím dál více a tak se omlouvám že tu třeba pár dní nebudu:(((( Tet momentálně dost v blbý náladě sedím u psacího stolu a velkým hrnkem horkého čaje,klikám při mé malé pauze do compu. Úkolů je nad hlavu! Hlavně čéjina a matika:( Dneska jme dostali 5 stránek z matiky(z pracáku)!!! A to jsem teprve na 3 stránce, tak jsem si dala pauzičku abych z toho se nescvokla:D A to nemluvím o 5 stránkách z čéjiny které na mně zíraj na parapetu a hromada knih, jelikož zítra píšeme hned 8 písemek, no prostě děs běs! Jinak tu mám pár obrázků které se mi strašně líbí:) Jsou to nádherné ilustrace ke knížce Cesta do Podmoří:D Obrázky se mi moc líbí a také sem přidávám malou rezenci ke knížce a malé info o spisovatelce a její stránce naleznete u ostatních ikonek s oblíbenými blogy:D
P.S- Barčunko já proti téhle nádheře jsem v oboru ilustrací přímo levá:DO autorce ilustrací:

Alena Kubíková
(*16.4. 1988 )
Studentka informatiky, která dělí svůj volný čas mezi přítele, výtvarničení, programování a ponocování - a také popíjení kávy v množství větším než malém. Ve virtuálně výtvarném prostředí působí pod přezdívkou ajinak. Zkušenosti sbírá zejména jako samouk, více či méně pravidelně navštěvuje ZUŠ (od dětského věku až do dneška) a dvakrát také absolvovala Kurz figurální kresby, pořádaný Vysokou školou uměleckoprůmyslovou v Praze. Navzdory momentálnímu studiu neuměleckého oboru věnuje své zálibě většinu volného času a ráda by v ní pokračovala i do budoucna. Láká ji jak volná, tak ilustrátorská tvorba, čas od času si odskočí ke grafice a programování. Od roku 2009 je administrátorkou výtvarného Projektu Ilustrace, který vznikl z jejího zájmu o tvorbu na zadané téma.


Podmoří je svět, který je magií přímo prosáklý. Čarodějové na Tark Itlen, kteří ji studují, ne vždycky činí nejmoudřejší rozhodnutí. Nepodařené pokusy se ztrácejí v podzemí kláštera, kde čekají, až budou znovu nalezeny.
Když jim ze sklepení pomůžete, splní vám jakékoliv přání. Chtít za to budou jenom pár kapek vaší krve. Alespoň to tak tvrdí. Ve skutečnosti vás možná připraví o vše, na čem vám v životě záleželo. Co se stane, když se jim dostane do rukou holčička, která ještě věří v kouzelné skřítky a dobré víly z pohádek?


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Viktorka Viktorka | E-mail | Web | 22. listopadu 2012 v 15:55 | Reagovat

http://drink-only-soda.blog.cz/1211/pomoc

POMOŽ NÁM PROSÍM VYHRÁT KOMBO DO KAPELY :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ČTU BLOGOVÉ POVÍDKY: