!SVĚT TEMNOTOU V PRODEJI JIŽ OD 25.2.2014!

NA NĚ JAKÝ ČAS, JAKO ZKUŠEBNÍ LHŮTA JE BLOG PŘESUNUT NA
WEBOVÉ STRÁNKY ZDE! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A SNAD SE BRZY SEM
VRÁTÍM!:)

Tajemství-2 kapitola část 2/2

13. listopadu 2012 v 13:47 | ewril |  Tajemství
Tak a druhá část je na světě:))) Jinak brzy se tu objeví 3 kapča:DDDD

Katarina za ním ještě dlouho hleděla. Chvěla se po celém těle a ze spodního rtu jí tekly kapičky krve, jak si ho kousala starchy. Nechtěla spnit to co jí ten záhadný muž řekl ale má na vybranou? Ne! Nemá. Pokud chce aby její bratr žil dál musí svět zaplatit. Dobře věděla že je to sobecké ale vůči Edrianovi to bylo zprávné rozhodnutí.

Tu noc už nemohla spát. Převalovala se po posteli a smutně vzdychala. V hlavě se jí honilo stovky otázek a ani jedna odpověď na ně. Možná že si to zaslouží žít ve strachu, ale proč až teť? Proč když našla své štěstí které jí náhle opustilo?! Copak nikdy nenajde svůj zasloužený klid?

Katarina opět smutně vzdychla. Neměla náladu dál ležet v postely a tak se rozhodla obléci. V šeru zašmátrala po svícnu a zápalkách. Chvíly ji trvalo než zapálila svícen a poté otevřela starou dřevěnou skříň z kaštanového dřeva. Uvnitř bylo mnoho krásných šatů, které ji Edrien dal na přivítanou. Tet se jí však nejvíce zalíbyli černé šaty s modrou krajkovanou sukní. Opatrně šaty vyndala ze skříně a pomocí nůžek kterémi si stříhala nehty ostříhala modré krajky. Z černých balonových rukávů odstříhala balony a odstřihla i bohatý modrý límec kolem krku. Z šatů teť zbyly pouhé obyčejné černé šaty.

Chvýli poté už se Katarina prohlížela ve velkém prádelním zrcadle. Černé havraní vlasy, jindy pečlivě učesané a rozpuštěné si zamotala do dvou dlouhých copů a spokojeně zamlaskala. Ano, udělá to o co jí požádal ten záhadný muž, ale až osvobodí Isgraela poštve ho proti jemu a zabije ho. Isgraela pak znovu pošle do světa mrtvích a Křišťálové srdce bezpečně doveze Nelin a Awrixelovi. Zachrání tak néjen svého bratra ale i svět před temnotou...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ČTU BLOGOVÉ POVÍDKY: