!SVĚT TEMNOTOU V PRODEJI JIŽ OD 25.2.2014!

NA NĚ JAKÝ ČAS, JAKO ZKUŠEBNÍ LHŮTA JE BLOG PŘESUNUT NA
WEBOVÉ STRÁNKY ZDE! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A SNAD SE BRZY SEM
VRÁTÍM!:)

Tajemství - 3kapitola 3/3

19. listopadu 2012 v 17:42 | ewril |  Tajemství
Nazdarec:)
Tak jsem zase něco stačila sepsat,mno:) Je to už očekávaná třetí část. Takže doufám že se bude líbit a pište komentíček:D

Tet s bojovným výrazem zamířila směrem k zahalenému muži. Edrian jí potichu obdivoval. Vždy byl ten tip co bojoval až do konce a musel uznat že sám čelem tisícovce zlobrům by si netroufl. Potichu jí pozoroval a přitom bojoval s hyenou která přelézala hradby zámku.

Katarina přistoupila těsně k muži až se dotýkali skoro svými obličejemi. Chvýli potichu mluvily a upírali na sebe vraždivé pohledy. Edrien ač se snažil sebevíc neslyšel ani hlásku z jejich rozhovoru.

"Proč jsi přišel?! Co odemne chceš?!" ječela Katarina plná zoufalství
"Přišel jsem se pouze přesvědčit že postupuješ pouze podle mého plánu. Ale jak jsem se dozvěděl, někdo s tvým plánem nesouhlasil, je to tak?!" muž teť přímo ječel
"Věřmi že se snažím!" zaúpěla Katarina bezmocně.
"To ale neznamená zníčit mé nádherné zmutované zlobry!" muž tet povýšeně zvedl až se nad Katarinou tyčil jako hora.
" Fajn, tak se dej na ústup!" zaječela schválně Katarína tak aby jí slyšel Edrian kterého zpozorovala na hradbě válčit z dvěma hyenami a přitom na ní upíral zvědaví pohled.
"Dobrá. NA ÚSTUP!!!!" zaječel zahalený muž a pošklebně ještě zašeptal směrem ke Kataríně: "Tohle ale není konec. A opovaž se mně podvést, nebo jen sejít z plánu."

Katarina ho ustrašeně pozorovala jak se otáčí a zamířil na svah nedalekého kopce. Rozpřáhl své ruce a čekal až se všechny monstra rozplinou v černý prach který uschoval do svého pláště.

II
Katarína zkroušeně procházela po nádvoří.Nešťastně přeskakovala mrtvoly hyen a vlků které se ještě pořád v horké krvy topily na kemených dlažbých. Na tvářích se jí třpytily kapky slz když obcházela své známé, kteří v boji padly. Copak nikdy nepříde zasloužený klid?! Do čeho se to proboha zapletla?! Kvůli její sobeckosti zemře tisíce lidí a elfů! Přesto se však nemohla zbavit pocitu že právě toto vede k lepšímu životu. Zná přece spoustu lidí a elfů kteří bojovali v ruku v ruce s Edrianem proti Isgraelovi. I oni by si určitě přáli aby jejich mladý král žil.

Nad zámkem panovala zkroušená nálada. Do toho se mraky začínali černat a hrozilo že nastane bouře. Lidé naříkali nad strátami svých milovaných, a mnoho zmasakrovaných těl už nebilo moc pochovat na hřbitov který zavedla Terien a Edrian. Byla zde nejen pochována Leja a Wiliem ale i také Sorgan a mnoho lidí kteří při Isgraelově válce zemřelo. Z toho bylo mrtvých mnoho vojáků a hrozilo že pokud by je ještě záhadný muž napadl všichni by zemřeli.
Uprostřed nádvoří bylo velké ohniště do kterého se házeli mrtvá těla hyen a vlků.

Edrien stál uprostřed všeho a se slzami v očích se díval na tu pohromu. Kolem pasu se mu obtočila Teriina ruka. I ona plakala a zarmuceně se dívala na všechny ohromy.
"Možná bysme mněli přece jenom Katarínu poslat s Křišťálovým srdcem." vzdychl Edrien
"Myslím že ano." řekla Terien a Edrian se na ní obdivuhodně zadíval.
"Bylas přece proti...
To tedy byla a pořád mám své pochybnosti a námitky vůči tomu ale... přece si sám viděl jak Latarína přemohla ty zrůdy. Umí i výborně vyjednávat co se týče a možná že je i na čase. Hrozí dalšímu napadení a není čas zvažovat další možnosti.Podle mého by bylo nejrozumnější vyslat Katarínu hned zítra nebo pozítří ráno."
Edrian se na Terien potěšeně usmál.
"Souhlasím s tebou. Ale nejdřív bysme se ještě mněli zeptat Kataríny jestli s tím nápadem pořád souhlasí."


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ČTU BLOGOVÉ POVÍDKY: