!SVĚT TEMNOTOU V PRODEJI JIŽ OD 25.2.2014!

NA NĚ JAKÝ ČAS, JAKO ZKUŠEBNÍ LHŮTA JE BLOG PŘESUNUT NA
WEBOVÉ STRÁNKY ZDE! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A SNAD SE BRZY SEM
VRÁTÍM!:)

Ochutnávka z mého deníku- měsíc prosinec

7. prosince 2012 v 16:46 | ewril
Nazdáreček milí návštěvníci:-)
Tak už jsem se totálně scvokla a založila si další rubriku,no:D Že mi to nestačí už tet,co? Ale já si nemůžu pomoc,mno;)Dnes mám trochu neobvyklí článek. Týka se měsíce prosinec. Založila jsem takovou prapodivnou rubriku,hihi:D A týká ochutnávek z mého deníku,mno;) Tedy abych Vám to ujasnila. Každý měsíc=1 ochutnávka z mého deníku. Popravdě lituji že mě toto téma nenapdalo dříve ale i tak jsem zvědavá jak se prosinec bude dále vyvíjet. Přesto mi prosinec kazý tu představu o nádherných Vánocíh= venku mráz a silné povlaky sněhu doprovázené sněhovými vločkami a silnou sněhovou vánicí:O Právě vyhlížím při tomto psaní z okna mého pokoje a musím poznamenat že sníh tedy přišel alespoň malí poprašek. Doufám že sníh příde a chumelenice taktéž jelikož to u nás na Vánoce každým rokem bíva:D Tet však udělám místo pro ochutnávku z deníku:D

JÁ A PROSINEC
Já osobně prosinec nemusím a nedivím se těm kteří také ne. Avšak jsem lednové dítě-dítě zimy a krutovlády zimní královny, sníh mi naopak přidělává hezčí náladu. Další můj názor o prosinci je také méně kritický- Vánoce:D Kdo by je neměl rád že ano,haha:)

STIHNU, NESTIHNU, ČAS UTÍKAJÍCÍ A JÁ MAKAJÍCÍ :P
Toto, přesně vistihuje situaci mou,no. Pořád musím něco dělat a dodělávat, čas se krácí,mno a já ehhhh a ehhh:( Prostě prosinec si pro mě nachystal silnou vrstvu práce,pomoc!

VĚCI KTERÉ MI PROSINEC DOHODIL A JÁ SI JE VELMI OBLÍBYLA
Mou jednou z nejnavštěvovanějších stránek za tento týden se stala stránka talentované Temnářky:P Jinak jsem ale více měla návštěvnosti na oficial stránkách M.B.:D Jinak jsem po internetu nejezdila a ani neserfovala. Prosincová práce mě bohatě zaměstnala a i tento článek dopisuji mezi pouzou.No já jsem prostě praštěná:DDDD

UDĚLALA JSEM SI ČAS ALE I NA SAMOTNÝ PROSINEC?
Má odpověd zní ne. Výzdobu doma nedělám a ani mi to nevadí.

ČAS NA PROSINCOVÉ POHODLÍ?
Ano. No já jsem byla s Magdí,hihi, no prostě bombáááá:D A jdu brzy na návštěvu k Domčínce a Evíčcééé,mno a já se mocinky těšímmmmm:D

CO MĚ NETĚŠÍ?
Málo času na písařinu:( Onemocnění mé kamarádky Barčunky:( Nestíhání ohledně jiných věcí:( Málo članků za prosinec na blogu.

KNIHY KTERÉ JSEM ZATÍM PŘEČETLA A ZAŘADILA BYCH JE DO JEDNÉ Z NEJLEPŠÍCH ČEDEB PROSINCE 2012:D
Možná někdo z Vás už tuto knihu četl, nevím já jsem ji přelouskala dvakrát a musím poznamenat že perfekně navazuje na první díl. Kniha mě omámila a rozhodně si jí zařadím do mé knihovničky nejlepších dvacet čedeb 2012:)

kniha: Kouzlení
autor: Aprilyne Pikeová
Hlavní postavy: Laurel, Tamani, David, Chelsea...
1. Křídla
2. Kouzlení

Od chvíle co se Laurel podařilo překazit zákeřným trolům plán na získání přístupu k tajné bráně do vílího království, uplynulo šest měsíců. Její pravá identite je prozrazena a ona se ocitá v mnohem větším nebezpečí než dřív. Trolové jsou nejen mimořádně chamtiví, ale rovněž pomstichtiví. Aby Laurel lépe ochránila sebe, svou rodinu i přátele rozhodla se strávit letní prázdniny v Avalonu, kde zdokonaluje své schopnosti. I když je vílí říše nádherná, život mezi lidmy ji naučil dívat se na mnohé věci jinýma očima. Pocit rozpolcenosti mezi světem víl a světem lidí, kde na ní čeká její první láska David, v ní ještě prohlubuje rostoucí náklonost k víímu strážci Tamanimu. Jak si Laurel nakonec poradí s přetrvávající trollí hrozbou a jak se vyrovná se svými rozporuplými city?

Schrnutí:
Postavy: 9/10
Děj: 9/10
Zápletka: 10/10
Ústřední dvojice: 8/10
Láska: 10/10
Napětí: 8/10

CELKOVÉ HODNOCENÍ: 9/10


kniha: Vražda podle mody
autor: Patricia Moyesvá
Hlavní postavy: Helena, Veronika, Patrick, Michael, Henry...

Dávno minuli doby, kdy moda byla doménou několika slavných pařířských firem, které se dědily z otce na syna a jejichž kreace byli ve světě napodobovány zručnými prsty malých švadlenek a po domácku šijicíh holek a žen. dnes je moda a záležitosti s ní spojených mohutným obchodem (průmyslem) kde vládne tvrdá konkurence a její ve světě průvodci: finančně silní muži, získat a snaha soupeřovi odbytové možnosti a stím spojená špionáž. Do tohoto světa plných spletených vztahů a velmy osobyté atmosféry nás uvádí zdařilá detektivka. Kdo zabil Helenu budoucí nástupkyni vedoucí jedné z největších a nejlepších modních časopisů v Paříži? Přečtěte si pěkně sami a nesmím nepodotknout že ta osoba měla tedy nápad, kterým by se nedalo chlubit. Cožpak i někdy Vás nenaštvala učitelka a vy byste jí nejraději zabily? Tak tedy proč má být vedoucí někdo když já jsem lepší než on? A na závěr- znám horší knihy než je tato.

Schrnutí:
Postavy: 7/10
Děj: 7/10
Zápletka: 8/10
Ústřední dvojice: 5/10
Láska: 0/10
Napětí: 7-8/10

CELKOVÉ HODNOCENÍ: 6/10

Toť vše a tak Vám přeju hezký zbytek večera a papááááááááááááááá:DDDDDD
Vaše Ewril :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ČTU BLOGOVÉ POVÍDKY: