!SVĚT TEMNOTOU V PRODEJI JIŽ OD 25.2.2014!

NA NĚ JAKÝ ČAS, JAKO ZKUŠEBNÍ LHŮTA JE BLOG PŘESUNUT NA
WEBOVÉ STRÁNKY ZDE! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A SNAD SE BRZY SEM
VRÁTÍM!:)

Twilingh saga- rezence

11. prosince 2012 v 14:53 | ewril
Zdravím Vás:)
Tak přidávám svou první rezenci k filmu:) Týká se to celé Twilingh ságy. Moc ráda bych se totiž s Vámy podělila o svůj názor a také se dozvěděla co vy na ten můj říkáte;)

Podle mého je Twilingh sága je dobrý film který Vás neomrzí ani po pěti schlídnutí dokola všech dílů:) Přesto mám i film své nevýhody. První díl- Stmívání mě neomrzel ani do teť. zalíbil se mi tam tajemný a drsný Edward, mé sklízně potěšenosti a sympatie dosáhl jak Jacob tak i Jasper a Ematt. Celkově jsem stmívání žrala:)

Druhý díl mě ale neokouzlil spíše pobouřil. Po mé načenosti po prvním díle jsem načenost vyměnila za kritiku. Druhý díl tak zvaný New moon je otřestný! V novém měsíci promiňte ale Edward předvedl jako ůplný idiot a Bella jako největší histerka, která se snaží zabít jen kvůli kopačkám který jí dal kluk. Jacob se ale prodral do první řady a získal si mé sympatie více než samotný Edward a Bella dohromady. Ano, klidně mě za to ukamenujte:D Přesto se mi v New moonu líbilo jedno a to pěkné efekty, adrenalin, akční scény a závěrečný boj v itálii. To je asi jediný dobrý ohlas z New moonu.


Třetí díl tak zvanný zatmění mě také moc neohromil. Edward se mi naprosto zprotivil a chvíle super sexoše ze Stmívání a začátku po dobu pěti minut v New moonu už nejspíš naprosto minuli. Bella se mi nezačala líbit více než v druhém díle ale zato jsem musela zírat jak na Jacoba v druhém díle, tak se mi zalíbil i sympatický kusan Jasper a hodný doktůrek Karlajn:) Ano, tyto tři mě možná navnadily na to abych zkoukla první část Rozbřesku:)

První část Rozbřesku mě příjemně překvapila:) Jelikož po těch hrůzách jsem očekávala další propadák Twilingh ságy musela jsem uznat že Twilingh je opět dobrý film:) Rozbřesk mě fascinoval stejně jako Stmívání a začala jsem kromě super sexoše Jaspera a Jacoba opět nacházet sympatii v Edwardovi:) Také si mé přízně získal svalnatý Ematt a Bella stojící na hromadě skrvených kamarádů:) Líbyl se mi i napínaví konec a já se nemohla dočkat pokračování:D

Nakonec Vám přiblížím můj názor k druhé části Rozbřesku. Rozbřesk byl nedávno a stále je v našich kinech. Já jsem na něm v kině bohužel nebila ale zkoukla jsem ho na zkouknito.cz ;) Vísledek mě ani nepřekvapil. Musím souhlasit s těmi komu se poslední část líbila. Renesmee je skutku roztomilá a Jacob opravdu zamilovaný. Navíc jsem opět viděla svého Jaspera a dokonalé idoli Ematta a Karlajna:) Celí Rozbřesk dohromady a stmívání mě tedy nakonec přesvědčilo že i přes hrůzrostrašné a blijící New moon a Zatmění je celkem dobrá sága, která stojí za zkouknutí (pokud nepočítám 2 a3 díl) :) Rozhodně nepatřím mezi ty křičící a ječící fanynky které Twilingh ságu přímo zbožňují ale Twilingh se mi líbí a mezi propadáky bych ho nezařadila kvůli Rozbřesku a Stmívání.

Tak to je můj názor:) nebudu tady Twilingh ságu rozpitvávat buhví jak dlouho, to mě ani moc nebaví. Můj názor je dost jasný: Twilingh je dobrá sága ale znám i lepší:) Klidně mě ukamenujte a ubombardujte ale já svůj názor nezměním.

Moje hodnocení: 8,5/10

Vaše Ewril
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ČTU BLOGOVÉ POVÍDKY: