!SVĚT TEMNOTOU V PRODEJI JIŽ OD 25.2.2014!

NA NĚ JAKÝ ČAS, JAKO ZKUŠEBNÍ LHŮTA JE BLOG PŘESUNUT NA
WEBOVÉ STRÁNKY ZDE! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A SNAD SE BRZY SEM
VRÁTÍM!:)

Tajemství-6.kapitola II/II

12. dubna 2013 v 14:44 | ewril |  Tajemství
Tramtadadáááá :D Stal se zázrak, mám pokračování k Tajemství! :D
Koukáte, co? Já docela jo. Zkrátka jsem se dneska ráno probudila a nějak jsem dostala chuť napsat pokráčko. Navíc mi došlo, že bych na to neměla čas ani příští víkend a ten další taky ne, tak vám sem novou kapitolu házím dneska ;)
A chtěla bych ji věnovat vám všem, kteří čtou a hlavně KOMENTUJÍ!!!:D Ehmmm, to bude asi všecičko,no;) Jo počkat! Ještě chci říct ať pořádně komentujete!:) A ať mám hezky zase co číst,ju?:D

***

Na noční obloze konečně vysvitly první bledé hvězdy a svou září připomínající perly na dně černých hlubin oceánů osvětlovali celou měsíční oblohu. Byla tma a vál studený vítr. Katarína nepochybovala že podcenila teplotu, s tím co má na sobě brzy prochladne. Jela už s Liderem pět hodin směrem k vesnicím na západě ale moc spokojení nebili, cesta byla dlouhá a namáhavá.


"Měli bychom zastavit a najít úkryt na přespání." Navrhl Lider.


"To nepřipadá v úvahu. Pronásleduje nás tlupa monster která lační po mé smrti, zloduch který touží po srdci a na konci země nás očekává Nelin a Awrixel!" zavrčela proti poryvu studeného větru.


"Spánek ti akorát tak prospěje a koneckonců musíme rozdělat oheň, jinak umrzneš!" zavrčel vztekle Lider.


"Dobře výš že si o mě nemáš dávat starosti, koneckonců dohoda je dohoda a šéf jsem já!" teť už přímo kypěla vzteky.

Lider se přehoupl přes Katarínu v sedle a vytrhl jí z ruky otěže. Zastavil koně a přehodil si zmítající se Katarínu přes rameno.


"Okamžitě mě pusť! Co si myslíš že děláš, hm?!" ječela elfka a bušila pěstmi Lidera do zad.

"Když to nejde po dobrém de to po zlém!" smál se Lider a plácl Katarínu přes zadek.

"Hej! To bolelo!" ječela uraženě Katarína.


Lider ji postavil na zem a podal jí svůj plášť. "Vyspíš se a před svítáním vyrazíme na cestu." Zavelel. "Nejsem žádná holčička! Umím se o sebe postarat a rozhodně mi nikdo nebude říkat co mám dělat!" ječela uraženě Katarína a opřela se o kmen dubu. Dobře věděla že má elf pravdu. Byla unavená a potřebovala spánek ale když usne nebo bude hrát hodnou Lider jí bude považovat jen za obyčejnou couru.


"Klidně mě zabij ale já neusnu!" dupla si ztekem. Lider povytáhl jedno obočí.


"Opravdu?" uchechtl se.


"Ano!" zvolala odhodlaně elfka.


"Dobrá ale než tě zabiju pojď mi pomoc nasbírat klacky na oheň." Zašklebil se a vydal se mlčky do lesa který se rozkládal od nich jen několik metrů. Katarína stála jak přimražená. Čekala všechny reakce na její povrchnost ale jenom ne prohru, to se k Liderovy rozhodně nehodilo. To bude nějakej vtip nebo léčka. Zamračila se vydala se do lesa za elfem.


"Kataríno?!" Liderův hlas zněl naléhavě.


Katarína se rozběhla za jeho hlasem a brzy doběhla na malou mýtinu ohraničenou několika stromy. Uprostřed se třpytilo stříbrné jezero a vodopády. Bylo to nádherné místo a se září hvězd a matného měsíce to byl ráj.


"Dívej co jsem našel!" zamumlal Lider a schýbl se nad hromadou pečlivě zahrabané zeminy.

"Vypadá to jako hrob který se v rychlosti vykopal, něco jako jsme udělali mi dva s temnými."

Katarína se podíval tím směrem a došla k němu. Posadila se na trávu vedle Lidera a vzala do dlaně vzorek zeminy. Byla vlhká tedy čerstvá.


"Lidere?" zamumlala.


"Ano?" šklebil se a pohrával si s jejím pramínkem havraních vlasů. "Musíme se od tuď dostat co nejrychleji!" naléhala a spěšně se vyšvihla na nohy.


"Proč?" nechápal elf.


"Tys věděl kam jdeme?!" sykla Katarína.


"Ne! Jenom jsem zahlédl vodopád, měl jsem žízeň a tak jsem odbočil z cesty, netušil jsem že tu najdeme hrob…" omlouval se.


"Ne hrob Lidere ale hroby! Jsme v pasti!" zasténala elfka.


"Ano, ano! Přesně tak! Konečně jste se do ní lapili!" zasmál se muž a vystoupil ze stínu javoru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 elandora elandora | 12. dubna 2013 v 15:29 | Reagovat

super!

2 ulord58! ulord58! | 12. dubna 2013 v 15:29 | Reagovat

Další!!!:D

3 sišg sišg | 12. dubna 2013 v 15:30 | Reagovat

super akce!:DDDDFakt bomba!:) Moc se ti to povedlo:DDDJako vždicky;)

4 selinka524 selinka524 | 12. dubna 2013 v 15:30 | Reagovat

[3]: moje slova;D

5 lina lina | 12. dubna 2013 v 15:30 | Reagovat

další kapču!!!!

6 ewril ewril | 12. dubna 2013 v 18:58 | Reagovat

Holky díky:-*

7 walinka walinka | 12. dubna 2013 v 19:04 | Reagovat

Mno, tahle kapča se mi moooc líbila.

Jinak super, moooc se mi líbí Tvůj styl psaní:D.

Konečně byla zase nějaká ta akce,juchůůůů:D Takže príma, užila jsem si to;)

8 Kasandra (Keuska) Kasandra (Keuska) | 12. dubna 2013 v 19:06 | Reagovat

Ahoj, jé nová kapča musim říct že mi to fakt aspoň trošku zvedlo mojí děsnou náladu:-). Vyvíjí se to fakt pěkně je to čím dál tím napínavější a děsivější, úplně mi běhal mráz po zádech, eště že sem to nečetla večer:-) Moc se ti to povedlo, fakt boží:) A Lider a Ketrin su čím dál více sehranější pár:D Ale nevím proč nám to děláš!!!:( Musíš useknout v tom nenjnapínavějším:(!!§To snad ne:D Já to nepřežiju!!! Pomoc!!! Musím vědět kdo je ten chlapík!!!!

9 citruska7 citruska7 | Web | 12. dubna 2013 v 19:09 | Reagovat

Já jsem stále věrná a komentáře ti píšu už pěkně dlouhou dobu. Sice jsem občas vynechala, ale dneska už se snažím psát ke všemu, co si kdekoli přečtu, protože být jenom tichým návštěvníkem je naprd. Navíc jsem ti moc vděčná za to, že jen kvůli tvému blogu a tvým povídkám jsem si blog založila taky.

A ke kapitole - vážně se mi strašně líbila. Vím, že už je to trochu otřepaný, ale já nevím, co víc psát. Jen, že mě místy úplně mrazilo a navíc lider a kterin sou fakt dvojka:)Musím říct že píšeš nádherně a poutavě, už to víš jak mijuji tvoje příběhy ale mmusím ti to napsat znovu:D navíc konec je fakt napínačka:D Vždicku usekneš když to člověk nečeká a je to nejvíc napínavé:D

10 Péťa Péťa | 12. dubna 2013 v 19:12 | Reagovat

oooo páni :) nic lepší ani nejde napsat. Fakt jsem se u toho bála. Ten příběh je úžasný. .Hlavně pokračuj. I když by jsi měla někdy pochybnosti o svém psaní, dělej, co tě baví. Vždy to tak děle. Jinak tvůj život ztratí ještě větší smysl. Ráda čtu tvé příběhy. V mnohé jsou i inspirující, tak pokračuj :)

Navíc musím ohodnotit kapitolu:) Byla boží, prostě nádherná a já si jí parádně užila:D Opravdu jsi mě chvílema bavila, chvílema strašila a konec mě trochu naštval ale zato se nemohu dočkat ještě více pokráčka, myslím že když člověka naštve že není pokráčko  hned ještě více se těší kdy si ho budeš moc přečíst;) To je můj názor!

11 hol%3;) hol%3;) | 12. dubna 2013 v 19:27 | Reagovat

Volejte sláva a tři dny se radujte!!Přibyla nová kapitola!Skvělá kapitola,jak jinak. Myslím že neznám člověka který by tvoji tvorbu neměl ráda, spíš naopak:D Jsem ráda že máš tolik příznivců:)
Ke kapitolce se moc vyjadřovat nebudu, myslím že se tady všichni vyjádřili dosyta za mou malou osůbku, všichni chováme názor že píšeš božsky a že je to super kapča a konec je fakt brutálně napnutek,grrr!:DDD Myslím že ted kvůli tobě nebudu spát, jelikož budu napnutá kdy přidáš další kapču:D
No a díky za věnování;) Doufám že si počteš a budeš alespoň trochu spokojena, i když jak koukám budeme muset asi napsat dalších padesát komentů aby to bylo ono,co?:D No nic, těším se na pokráčko:)

12 ji89 ji89 | 12. dubna 2013 v 19:28 | Reagovat

wow, naprosto dokonalý!! musim se hned vyjádřit k jedný věci, než vlastně zapomenu, co sem chtěla napsat...:D

Boží část!!!boží kapča!!!bože napnutý konec!!!Boží lider!!!chci pokráčko!!!:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ČTU BLOGOVÉ POVÍDKY: