!SVĚT TEMNOTOU V PRODEJI JIŽ OD 25.2.2014!

NA NĚ JAKÝ ČAS, JAKO ZKUŠEBNÍ LHŮTA JE BLOG PŘESUNUT NA
WEBOVÉ STRÁNKY ZDE! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A SNAD SE BRZY SEM
VRÁTÍM!:)

Tajemství-7.kapitola

17. dubna 2013 v 15:35 | ewril |  Tajemství
TRAMTADADÁ!

A je tu další kapitolka mé povídečky :)) a trošku toho napětí, ať tu tedy nemám jenom samou romantiku ;-) Katarína jako drsňák v akci :D Chyby a překlepy prosím ignorujte, nebo se o to alespoň pokuste, vím, že jich tam bude požehnaně. Tak příjemné čtení a čekám na komentíky! :D

***

"Kdo jsi?!" vyštěkla Katarína a tasila meč. Lider tasil hned dva meče a se zavrčením se rozběhl.


"To není třeba!" uchechtl se muž a Lider se nechápavě zamračil.


"Nejsem tu abych Vás zabil i když možná to jinak nepůjde ale můžu Vám pomoc." Usmíval se tajemný muž.


"To tak, nevěřím ti ani slovo!" odplivla si Katarína.


"Jak chceš milá elfko." Usmíval se dál zlomyslně muž.
Dřív než stačila Katarína zareagovat z lesa kolem ní a Lidera se vyrojila hejna temných mužů.


Lider se zdla být v šoku ale bojoval jako o život. Zabil několik mužů a vrhl se na každého temného. Katarína stála uprostřed bitvy když v tom jí málem uhodil těžký kyj. Uskočila sekla a podřízla na jednou hned třem mužům hrdla. Rozběhla se mezi stromy pronásledovat tajemného muže v plášti. Větve stromů ji šlehali do tváře a brzy jí po tváři tekli kapičky krve. Několikrát zakopla a odřela si kolena ale nepřestávala pronásledovat muže před sebou.


Konečně ho dohonila a jedním odrazem se od lepila od země a skočila muži na záda. Ten překvapen jejím trikem a zároveň její váhou spadl tváří na chladnou zem lesa. Katarína pozvedla meč a zabodla ho mužovy mezi lopatky. Chtěla ho pouze zranit a ne zabít, může být koneckonců užitečný. Ozval se bolestný nářek a sýpot teplého dechu. Zabodla znovu tentokrát o několik centimetrů dál od místa kam bodla poprvé. Z rány vytryskla teplá a čerstvá krev a muž opět zasupěl bolestí. Katarína si sundala pásek a svázala mu ruce za záda, pak bezbranného muže postavila na nohy.


"Tet jsem šéf já, jasné?!" zasyčela mu do ucha a strhla mu kápěj. Pod jeho maskou se rýsoval mladý obličej elfa. Široké hnědé oči si jí měřily nenávistným pohledem a pomstou.


"Ano." Zaskučel když mu Katarína rukojetí meče vrazila do břicha.


"To je dobrý přístup! A tet půjdeš přede mnou, jasné?!" zavelela a muž přikývl.


Šli mlčky a Katarína si tiskla muže k tělo, používala ho jako štít před nebezpečím které by mohlo nastat. Po několika minutách došli zpět na mýtinu která teť více připomínala krvavé bojiště než ráj pro zamilované. Všude leželi v horkých kalužích krve muži které Lider zabil. On samotný stál u jezera a čistil si meče a zakrvácené ruce. Když spatřil Katarínu s jejím zajatcem přestal čistit meče a nahlas hvízdl.


"Koho pak to tady máme?" šklebil se nahlas. "Tajemného muže." Opáčila s ledovým chladem Katarína a zdálo se že na chvíli tak vyvedla Lidera z míry. "Tak co, znáš ho?" pokračovala ledově elfka. "Ne." Upřesnil elf a zadíval se na muže. "Ale ty budeš muset znát nás." Zasmál se. "Co je ti do toho?!" zasupěl muž. Katarína ho nakopla nohou do kolene. "Možná tě znám…" zasupěl a svalil se na kolena. "Jsi bojovník Lider, žil si pár let v lesích se mnou dokud neumřel i náš strýc ." Zasmál se. "Thomasi?!" tet zněl elfův hlas jako ostré nože. "Konečně se znovu potkáváme bratře, po třiceti letech, musím uznat že mám pořád tu smůlu, jsi hezčí a vůbec ses nezměnil." Šklebil se muž.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 sišg sišg | 18. dubna 2013 v 17:00 | Reagovat

Hezká grafika. Tos dělala sama?
A mimochodem: Nemáš náhodou chuť psát delší kapitoly? :DDD Já vím, jsem hnusná, že po tobě chci delší kapitoly, ale když od tebe se tak krásně čte... Já se jednou začtu a mám chuť na další a další a pak najednou "Konec" a já už se nemůžu dočkat další kapitoly... Tvé příběhy jsou naprosto dokonalé. Vždycky do nich dáš kousek svého srdce, úplně se vžiješ do děje a nádherně ho popíšeš:)

2 petulekebule:-) petulekebule:-) | 18. dubna 2013 v 17:15 | Reagovat

Páni! Musím říct, že píšeš vážně skvěle! Vážně tě obdivuj:) Tak do budoucna hodně štěstí :)

3 Kasandra (Keuska) Kasandra (Keuska) | 18. dubna 2013 v 17:20 | Reagovat

Včera jsem kapitolu našla na tvých stránkách ale neměla čas si jí bohužel přečíst:( Tak to napravuji dnes:D

Za prvé ti musím složit velikánskou úklonu a to pořádně velkou. Katarína je opravdu hrdinka a neobyčejná žena(dívka):) Musím říct že Lider jí asi má trošku raději než kamarádku a bývalou žákyni,ne?:)nechci nic řikat ale tomas?§ to je naprosto božííííí!:) úplně suprově vymyšlený!:DDDD terien+edrian a ted bude hádankou kdo z bratříčků nebo nás ještě překvapíš někým jiným?????:DDD

Každopádně se strašně moc těším na daalší kapču!!!!!:)

4 lina lina | 18. dubna 2013 v 19:20 | Reagovat

já ci pokráčko!!!pokráčko!!!!pokráčko!!!!

Jinak fakt nádhera!:) Moc se ti to povedlo jako vždicky, opravdu smekám!!!!:D A katrina jako drsňák je božííí!:)

Nejvíc mě ale překvapil tomas! to bude ještě dlouhý a pořádně romanticky a krvavě zamotaný příběh co? každopádně se nemůžu dočkat dalších kapitol a spoileru k Tajemství!!!:D

5 ewril ewril | 20. dubna 2013 v 19:00 | Reagovat

[1]:

[2]:

[3]:

[4]: holky díky, udělay jste mi radost:-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ČTU BLOGOVÉ POVÍDKY: