!SVĚT TEMNOTOU V PRODEJI JIŽ OD 25.2.2014!

NA NĚ JAKÝ ČAS, JAKO ZKUŠEBNÍ LHŮTA JE BLOG PŘESUNUT NA
WEBOVÉ STRÁNKY ZDE! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A SNAD SE BRZY SEM
VRÁTÍM!:)

Tajemství-8.kapitola

20. dubna 2013 v 12:39 | ewril |  Tajemství
Zdravím vás!


Tak tu konečně máteTajemství!:) Dneska jsem se na to hezky vrhla,no:D

Jinak tuhle kapitolku bych chtěla věnovat speciálně walince, která se na ni tolik netrpělivě těšila a vždycky si o ni píše a taky sišg a selince524, které jsou na tom podobně :)) Díky, holky!
PS: Komentujte komentujte! Mě ty vaše komenty vždycky inspirují a pomáhají k dalšímu psaní! :) Minule jste mi komentíčkama fakt potěšily:-* Proto budu dnes hodná!:) Ano, čtete dobře! Dnes dávám ultimátum minimáleně 30 komentů místo obvyklích 50;))))
PP.s- Mám pro Vás ještě něco abyste se nelekli! Tato kapitola je výmečně napsaná z jiného pohledu;)

****


Bylo to něco neuvěřitelného, opravdu zvláštního. Nikdy bych neřekla že je Tomas bratr Lidera. Byli tak jiní, odlišní až mě to překvapovalo. Tomas byl menší a méně svalnatý, s pečlivě oholenou bradkou a dobře a elegantně ustrojený. Zato Lider byl vysoký minimálně o deset centimetrů vyšší než jeho bratr, byl také oholený až na bradu kde měl jemné blonďaté strniště, a místo elegantního oblečení měl rozepnutou košili takže mu byla vidět hruď i svalnaté a vypracované břicho. Kalhoty měl na kolenách prodřené a špinavé a kolem pasu se mu houpali dva meče.


"No, ehh. Neřekl jsi že máš bratra." Vysoukala jsem ze sebe tiše.


"Tis jí to neřekl?!" vykřikl popuzeně Tomas.


"Byla to moje učednice, nesvěřovali jsme se zájemně se svými problémy! "vyštěkl popuzeně Lider.


"Cože?! Tak ty chceš říct že nejsem tvůj bratr ale problém?!" rozčílil se Tomas.


"Ne to jsem tak nemyslel." Snažil se o nižší ton Lider.


"Dobře. Víš bratře co kdybychom se utábořili na tom vodopádu a vyspali jsme se tam do svítání? Neztratíme mnoho času, svítá za pět hodin." Usmál se Tomas.


"Naše sličná bojovnice se určitě ráda vyspí, co?" mrkl na mě šibalsky.


" Jsi stejný jako tvůj bratr!" utrousila jsem ledově.


"Cože?!" nechápal Tomas. Chtěl se zeptat bratra ale ten se mým slovům smál tak až mu oči slzily.


"Opakuju to dnes po tisícáté! Já nemusím spát! Nejsem malé dítě!" vyštěkla jsem uraženě a Tomas sebou trhl.


"No ty asi nebudeš žádná princeznička, co?" zeptal se opatrně.


" Trefa do černého." Utrousila jsem ledově.


"Koneckonců já nemám křídla takže jdeme?!" nasupeně jsem se otočila k vodopádu a vykročila. Lider se už nesmál a vydal se za mnou. A v patách mi šel i Tomas.


"Nejlepší bude když po té skále vyšplháme!" zavelela jsem a zasunula jsem nohu do malého otvůrku na skále. Pevně jsem se chytila vyčnívajícího kamene a přitáhla jsem se ke skále. Druhou nohu jsem položila o několik centimetrů výš od mé pravé nohy a vyhoupla se. Nečekala jsem a zopakovala jsem toto ještě několikrát než jsem vylezla na skálu kde byl vodopád do malého jezírka několik metrů pode mnou. Naposled jsem se vyšvihla a chytila se malého keře na skále. Vykopla jsem nohy a s hlučným prásknutím jsem přistála na skále u vodopádu. Stoupla jsem si a koukla dolu.


"Lidere? Je to bezpečné, dělej!" zavolala jsem na něho a on se bez problému vydal po skále. Byl rychlí a pružný, jeho čas byla půlka toho mého, žasla jsem.


"Tak, co? Pohodlná cesta, co?" zasmál se a popadl mě něžně za loket.


"Támhle je les. Utáboříme se blízko něho ale ne úplně, nevíme co v něm žije." Pohodil hlavou směrem k lesu a vedl mě blízko k němu.


"Halo? Elfí společníci?" volal Tomas a mezitím se stěží škrábal na skálu.


"Dělej lajdáku jinak tě vlastnoručně z tý skály schodím!"zasmála jsem se.


"Ne, ne, jenom to ne!" smál se Tomas a konečně stál vedle nás.


"Pohodlná cesta, co?" zašklebila jsem se.


"Neznám lepší." Smál se.


"Mohli bysme už rozdělat oheň a dát si něco k jídlu, ne?" namítl Tomas.


"Jo docela mám hlat!" přitakala jsem.


"Dobrá. Lidere ty nasbíráš dřevo na oheň a Tomas zajde pro vodu."


"A co ty?" ušklíbl se Tomas a šmátral v brašně po láhny na vodu.


"Jdu ulovit něco dobrýho k jídlu!" zasmála jsem se a zmizela jsme v lese dřív než stačili něco namítnout.


Les tady byl temný a suchý. Byl strašidelný to jsem nemohla nepopřít…

Zaslechla jsem šelest větví a tak jsem se přikrčila za malé křoví. Za pár minut z křoví na druhé straně vylezla srna. Přikrčila jsem se a skočila. Dopadla jsem na srnu a svalila ji na zem. Vytáhla jsem kudlu a podřízla jsem jí hrdlo. Neměla jsem ráda zabíjení zvířat ale jedině tak jsem mohla přežít.


Očistila jsem si dýku, zasunula jsem ji zpět do pochvy od dýky, připevněné na mém opasku a se srnou přehozenou přes rameno jsem se vydala zpět do tábora.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 walinka walinka | 20. dubna 2013 v 13:30 | Reagovat

jéééé§díky za věnování i love you ewril!!!!:))))

jinak prostě boží!!!nádhera!!!moc se ti to povedlo!!!! prostě jenom zírám!!!!

A ten nápad s jiným pohledem!!!! To je mega hustý!!!!

2 walinka walinka | 20. dubna 2013 v 13:30 | Reagovat

p

3 walinka walinka | 20. dubna 2013 v 13:30 | Reagovat

o

4 walinka walinka | 20. dubna 2013 v 13:31 | Reagovat

k

5 walinka walinka | 20. dubna 2013 v 13:31 | Reagovat

r

6 walinka walinka | 20. dubna 2013 v 13:31 | Reagovat

á

7 walinka walinka | 20. dubna 2013 v 13:31 | Reagovat

č

8 walinka walinka | 20. dubna 2013 v 13:31 | Reagovat

k
o
!!!!!!

9 sišg sišg | 20. dubna 2013 v 13:33 | Reagovat

Já nemám slov! To je boží!!! já nedýchám...já...nádhera!!!!prostě nádhera!!!!prostě dokonalé!!!!

Katarína je fakt drsňák a navíc to že je to z jiného pohledu je báječný nápad§;) moc se ti to povedlo já opravdu zírám!!!! nemám slov!!!! jsi nejlepší spisovatelka!!!:)

Jinak děkuji za věnování opravdu jsi mě dojala!:) Díky!:)

10 andreapolinka andreapolinka | 20. dubna 2013 v 13:37 | Reagovat

já musím jenom souhlasit s holkama!opravdu se to moc povedlo! opravdu jsi mě potěšila!:) Opravdu se mi to moc líbí, takové spestření dne, když není hezky aspoň se ponořím do tvého příběhu a hned je mi veseleji!:) vždicky píšeš tak poutavě a zajímavě že se člověk do toho začte a najednou zjistí že je konec. přesto mi to nevadí. vždicky se nemůžu dočkat kdy přihodíš další část nebo kapču!:) jsi moje jedna z nejoblíbenějších spisovatelek a také navždicky zůstaneš!:) těším se na pokráčko.

ještě bych chtěla dodat že pokud dáváš do ultimátu 30 komentářů místo klasických 50 je opravdu hezké a moc si mě potěšila že jsi přihodila další kapitolku i přes to že jsme ti u minulé kapči nic nenechali teda až na pár:( tímto se budeme snažit polepšit:)

11 linduskíš linduskíš | 20. dubna 2013 v 13:43 | Reagovat

ááááááááááááááááááááá᧠to je boží kapča! opravdu  moc povedená!!! já jsem se fakt do toho ponořila a pak čučím a ono konec:D

Sice bych ocenila trochu delší kapču ale to by byla asi brzo kilometrová,co?:D No nic já si nestěžuju! vlbec si nestěžuju!!!:DDDDhele ewril já jsem tak ráda že jsi to sem nakonec přihodila jelikož jsme se bály že už jsem nic nepřihodíš když tak mizerně komentujeme minulou kapču a hele§ ona naše milovaná ewril sem hodila pokráčko a ještě snižuje ultimát!:D jsi božská:)

Jeetě bych chtěla napsat že s tím nápadem z jiného úhlu pohledu jsi nás taky moc potěšila je to originální a mě se to moc líbí:D a jak jsem se dočetla tak holkám taky!!!:) Takže snad tady budeš mít fafu komentů moc ti to přeji a taky aby byli jenom hezké a né špatné:D
tvoje liduskíš

12 Péťa Péťa | 20. dubna 2013 v 13:47 | Reagovat

musím říct že jsi mi vytřela zrak!:) to je naprosto dokonale a poutavě napsané a já nemám slov! musím se všemi ostatnímy jenom souhlasit ewril. doufám že bude co nejdřív pokračování protože já se strašně moc těším:D

s tím jiným ohledem na věc je to originální a nevím co dodat. myslím že se tady už všichny vyjádřily za mne;) přeji mnoho komentů a hlavně at si s nima spokojená jak si přeješ a pokud ne, vyprdni se na ty negativní mi tě vždicky budem ve psaní podporovat:)

Moc se těším na pokračování a pa

13 ewril ewril | 20. dubna 2013 v 13:52 | Reagovat

[9]:

[1]: holky neděkujte za věnování je samozřejmostí a navíc jste si ho opravdu moc zasloužli:)

Jinak děkuji Vám všem holky za nádherné komentíky, moc mi udělay radost obzvlášt andreapolinka ty jsi moje zlato:) děkuji! ale děkuji i vám všem,jste zlatí:-*

14 neria neria | 20. dubna 2013 v 14:01 | Reagovat

mě se zase tvůj příběh tak úžastný a dokonalý nezdá. znám mnohem lepší blogery, kteří mají pět komentářů jsou štěstím bez sebe a navíc píšou špičkově. možná to bude věkem nebo zkušenosti a nebo prostě tím že se na tohle nehodíš. nevím ale rozhodně ti nebude pět slávu jako tady ostatní. náhodou jsem sem narazila, přečtu si ze zvědavosti nejaktuálnější článek a komentuji. tímto ti pomáhám získa tvých třicet komentů a dostáváme se ke opět ke komentářům. připadá mi směšné že po lidech požaduješ třicet komentářů jinak jim sem nedáš další část. možná že něktří tví skalní fanoušci to dají ale myslím že je lepší nedávat žádné ultimáty. je lepší počkat si jestli nějaký koment dostaneš a potom teprve sem hodit další článek. to je můj názor a je mi jedno že se bude lišit od ostatních zde. můžou mě klidně tady ukamenovat ale já mezi tvé fanoušky stejně patřit nebudu. tímto ti nechci zkazit pověst nebo říkat že neumíš psát jenom projevuji svůj vlastní názor:)

15 citruska7 citruska7 | Web | 21. dubna 2013 v 14:18 | Reagovat

[14]: milá nerio! popravdě ti nic nezazlívám, jelikož jsi projevila svůj názor. přesto se mi tvůj komentář nelíbí. je sice v pořádku že jsi napsala komentář ale mně se nelíbí co píšeš o ewril. popravdě je to to její věc jestli bude dávat ultimáty u komentářů a jeslti přidá další články. nevidím důvod aby ses rozčilovala, jak jsi napsala jsi tu poprvé a náhodou. takže jestli se ti tady u ewril nelíbilo odejdi a raději se zdrž nepěkných komentářů. dále bych ti chtěla říct že ewril píše špičkově ale také si myslím že jsou stejně nadaní blogeři, ale pokud to takto vydíš choď si na jejich stránky ne na ewrilčiny. dále se mi nelíbí cos o ní napsala v druhé větě. ewril na svůj věk píše špičkově a až bude starší vyjde jí kniha ale i více knih! Takže pokud nepatříš mezi její fanynky, nekaž nám hezkou náladu a neodrazuj jiné blogery od jejího díla! pokud jsi měla v záměru tím ewril poučit, nepoučíš spíš jí zkazíš náladu a otevřeš v ní bránu  negativních pocitů!

16 ewril ewril | 21. dubna 2013 v 14:45 | Reagovat

[14]: nerio nevidím důvod proč by tě tady někdo měl ukamenovat! projevila jsi svůj názor od toho přeci blog zřídil komentáře, nemám pravdu? samozřejmě mě tvoje kritika nepotěšila jako třeba pétina ale je to kritika od srdce a určitě jsi jí myslela dobře,ne? myslím že jedna nepozitivní kritika my pověst nezkazí a pokud ano mám tady pořád svůj oddaný fanklub holek;) mám právo se na tebe zlobit že mi píšeš takovýto komentář ale proč? akorát bysme byli obě stejně rozčílené a to já přeci nestojím. jsem ráda že jsi projevila svůj vlastní názor a přijímám fakt že nejsi můj skalní fanoušek, každý je přece jiný a má jiné záliby v literatuře,ne?:)

17 ewril ewril | 21. dubna 2013 v 14:47 | Reagovat

[15]: milá citrusko, díky že jsi mě bránila a bojovala jsi za mne:) vážím si toho ale někdy je lepší když si to vyřeším sama;) přesto jsem ráda že jsi taková moje faninka a nebojíš se za mne postavit, mám tě ráda a budu se snažit zklobit další kapču;)

18 didi4es didi4es | 21. dubna 2013 v 15:58 | Reagovat

[14]:Nemám nic proti tomu, když někdo zveřejní svůj názor - každý na to má právo. Ale ovlivňovat názory ostatních bys neměla. Každému se líbí něco jiného. Tobě se Ewrilčino dílo nelíbilo, ale nám se líbí. Nekaž nám dojem. ewril je skvělá spisovatelka a já její příběhy budu vždy číst ráda. Je špatné, když jí takto kysele soudíš jen kvůli tomu, že se ti nelíbila její jedna kapitola, navíc kdybysis přečetla první kapitolu a všechny ostatní dobře by ses vpravila do děje a také bys věděla o čem příběh je. proto se ti nejspíš příběh nelíbí nebo jí prostě její dovednost závidíš. at je to jakkoli příště než začneš kritizovat přečti si alespoň anotaci.

jinak bych ti chtěla ewril napsat jak úžastně jsem si užila kapitolku a moc se mi líbila;) doufám že brzy přibyde nová a chtěla bych se také omluvit za těch pár komentářů u předešlé kapitolky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ČTU BLOGOVÉ POVÍDKY: