!SVĚT TEMNOTOU V PRODEJI JIŽ OD 25.2.2014!

NA NĚ JAKÝ ČAS, JAKO ZKUŠEBNÍ LHŮTA JE BLOG PŘESUNUT NA
WEBOVÉ STRÁNKY ZDE! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A SNAD SE BRZY SEM
VRÁTÍM!:)

Červen 2013

Co se chystá:)

30. června 2013 v 11:51 | ewril |  novinky
Ano. Já vím flákala jsem se a flákám se pořád. Není to prázdninami, nýbrž tím že Ewril má jinou práci. A je mi to líto. Je mi líto že zanedbávám svůj blog. takže jsem se rozhodla pro změny.

V první řadě Vás chci obeznámit jak svět půjde dál. Články budu stále přibývat a já se chystám být aktivní, dokonce už mám několik článků promyšlených;))) jenže zase k tomu mě musí někdo dokopat. Ne že by to můj milovaný čaj nějak nezvládal mě nakopnout ale já potřebuju svého H a ten je kde bůh ví. Snad se mu prvním rokem na střední bude líbit. To ale nechci rozebírat. Chci něco k povídkám. Chystám zase dát jak už jste si všimli do kupy Pomstu a konečně dokončit Tajemství. Dále mám v šuplíků pár rozepsaných blogových povídek, snad také nějaká sem lidi zavítá, nechme s překvapit. A rubrika Drablles a poezie by mohla taky oživnout, ne? Jenže lehko se říká, lehko se píše ale hůře se koná. Protože já zrovna nálady na pohádkové příběhy panstvo nemám.

Ale abyste nemyslely že vůbec nepíšu tak já píšu! Tentokrát ale knihu. Je to definitivní temné fantasy pikantnosti snad na Vás do konce roků vyskočí v knize:D Budu se více než snažit.

Za druhé, plánuji vzhled. Tedy já ho už plánuji nějakou tu dobu, protože mi vyloženě už ta oranžová leze na nervy a já jsem stejně na tmavý barvy. Koneckonců ten des už je tady nějaký ten pátek, že?

Za třetí si dovoluji upozornit na soutěž která probíhá na stránkách našeho literárního časopisu. Jedná se o prázdninovou soutěž, nic extra ale kdo by měl chuť si zasoutěžit:) a také časopis je důvod mé ne moc velké návštěvy zde. Jelikož jsem začínali ne dávno jako šéfredaktorka jsem měla hodně práce. Musela jsem všechno zorganizovat a i do nedávna jsem ještě vybírala další redaktory. Musím říct že žádná sranda.

Za čtvrté, chci něco ke clubu spisovatelů. I ten dost ošizuji, omlouvám se spisálci! Polepším se. Už od příštího týdne, nezoufejte a pište!:))

Nehodlám Vás tady zahlcovat miliony stránkami co se chystá a ne chystá. Zkrátka se těšte na to že club oživne, budete si moc dovolit časopis i jinak než na www a nějaké ty články zda se budou týkat přímo literatury jako takové? Nevím co mě potká. Nuda. Tento článek je nuda. Krátký, o tom o čem měl být i neměl a hlavně jsem zase neřekla to co měla=D

Ale to až zase jindy. Pa! Vaše

Ewril

Rozhovor!

22. června 2013 v 10:06 | ewril |  novinky
Ráda bych Vám oznámila že jsem poskytla menší rozhovor pro deedingu! Budu ráda když si rozhovor přečtete! Přeji příjemné čtení!
Další můj rozhovor najdete zde! Byl už dříve zveřejněn ale kdo má chuť si ho přečíst...;)
S láskou
Ewril13

Vyhodnocení soutěže Staň se královnou

21. června 2013 v 9:03 | ewril |  novinky
Ano. Moc bych se tímto Vám chtěla omluvit nejen za mě ale i za Citrusku7. Jsme si době vědomi že vyhlášení kdo vyhrál tuto soutěž a získává knížky a další ceny mělo být už 14.6.2013. Opravdu je mi to mooc líto ale škola a jiné starosti Nás zaměstnávají na plné čáře. Ted ale k tomu příjemnějšímu! Tedy kdo je vítěz?

Projekt 40 příběhů

14. června 2013 v 21:59 | ewril13 |  Projekty
Projektová horečka udeřila a vaše milá ewril13 se hodlá zapojovat do projektů!

Jednorožec

14. června 2013 v 11:42 | ewril |  DRABBLES
Takže tady máte po hooodně dlouhé době nějakou Drabbles!:)
Musím říct že jsem ráda že jsem se zase do Drabbles pustila ale než začnete číst mám tu pro Vás menší info k drabbly;)Taky jsem k drabbly vytvářela vlastní obrázek, což novodobě bude tradicí a u každé drabble;) Mimochodem věnuji ji mé zlaté Sijušce;-* A taky Vám všem kteří čtete a komentujete!
Postavy: ...
Žánr: fantasy

1 kapitola- pomsta ze záhrobí II

12. června 2013 v 16:52 | ewril |  Pomsta ze záhrobí
Překvapení!
Konečně po dlouhých měsících jsem se překonala k tomu pokračovat v povídce Pomsta ze záhrobí! doufám, že mi každý z vás zanechá komentář :) Stejně tak doufám, že se vám kapitola bude líbit, dala mi zabrat, no :D

Dál...

Kde mě najdete?

11. června 2013 v 19:40 | ewril13
Jsem vedoucí clubu spisovatelů:clubspisovatelu
Jsi už členem? Kup si plakát a reprezuntuj tak Náš club! Objednávat můžeš zde: zde
Můj blog o ochraně zvířat a pejskách je znovu v provozu a na tomto odkazu najdete nový aktuální článek s novinkami.
Nově jsem zakladatelkou a šéfredaktorkou internetového literárního časpisu!;) Najdete ho na této adrese:zde


Novinky + moje úspěchy!

11. června 2013 v 19:32 | ewril13 |  novinky
Chcete vidět nějaké novinky? Pár jich tu pro vás mám!

Novinky!

9. června 2013 v 15:34 | ewril |  novinky
Podívejte se na knížní novinky od vydavatelství Fragment na stránce internetového literárního časopisu! Třeba i Vás nějaká ta novinka zaujme, koneckonců můžete si ji vzít na dovolenou jako prázdninové čtení!;)
Adresa zde

Dále je tu rozhovor s mojí maličkostí! Renisycek mě požádala o rozhovor a já hned souhlasila!a tímto jí moc děkuju za rozhovor a všechnu podporu! Článek si můžete přečíst zde

Brzy se tu objeví nějaká ta Drabble, jednorázovka a povídka a SNAD i soutěž, něco ze světa zvířat a mnohem více!

Sestřičky řádily!!!!!:-D

9. června 2013 v 12:38 | ewril |  novinky
I když už mě moje milovaná sestřička předběhla, i já se musím pochlubit, jak jsem si užívala pátek, sobotu a neděli u sestřičky!
Řeknu vám, nemohla jsem se už dočkat! Ve čtvrtek jsem si pěkně všechno sbalila, až jsem měla batoh narvanej k prasknutí!:D
V pátek jsem měla bohužel školu mno, bohužel jsem měli sedm hodin takže jsem po třetí
ČTU BLOGOVÉ POVÍDKY: