!SVĚT TEMNOTOU V PRODEJI JIŽ OD 25.2.2014!

NA NĚ JAKÝ ČAS, JAKO ZKUŠEBNÍ LHŮTA JE BLOG PŘESUNUT NA
WEBOVÉ STRÁNKY ZDE! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A SNAD SE BRZY SEM
VRÁTÍM!:)

1 kapitola- pomsta ze záhrobí II

12. června 2013 v 16:52 | ewril |  Pomsta ze záhrobí
Překvapení!
Konečně po dlouhých měsících jsem se překonala k tomu pokračovat v povídce Pomsta ze záhrobí! doufám, že mi každý z vás zanechá komentář :) Stejně tak doufám, že se vám kapitola bude líbit, dala mi zabrat, no :D

Dál...

Kdo by si už nepamatoval, o čem příběh je, může se podívat do sekce Pomsta ze záhrobí a přečíst si první dva články;)
***
Matt se rozhodl že musí něco vymyslet. Každopádně ho ta dívka dokonale znervozňovala. Copak je vůbec něco takového možné? Samozřejmě že je to neobvyklé, nikdo o ní nic nevěděl, nikdo jí neznal ani samotná ředitelka nevěděla nic o jejím soukromí. Protože to ona nechtěla a nebo nemohla?

Zatřepal hlavou, pořád na ní musel myslet ale proč? Byla sice nádherná, tajemná a něčím výmečná ale ten hlavní důvod byl jiný. Něco ho k ní přitahovala, ta hloubka temných zelených očí které byli tak studené avšak plné jakési smířlivosti. Její hnědá hřív vlasů která se vlnila kolem její tváře ve větru ale především ta mrazivá spokojenost která z ní vycházela, to ho fascinovalo i děsilo zároveň.


Opřel se o skříňku a mlživě hleděl po chodbě. Do reality ho přivedla ONA. Procházela bez jediného povšimnutí kolem něho. Její chůze připomínala tanec jak vlnila boky a zadkem. U každé jiné holky by to vypadalo směšně až dětinsky ale u ní naopak přirozeně. Vlasy se jí vlnily do pasu a v ruce třímala kabelku s černé kůže. Zrovna se chystala vejít do učebny literatury když jí cestu zastoupila banda tupců se čtvrtého ročníku, Ian Dolt a Bart Hildren. Oba se šibalsky usmívaly. "Koho pak to tady máme? Nová studentka." Zasmáli se oba. "Copak že jsi nebila na obědě a vůbec neměla bys chuť na malou procházku parkem?" smáli se oba dva. "Ráda bych prošla do učebny, pánové." Prohlásila surově ledově a Matt se ledově otřásl. Nakonec se kousl do rtu a napochodoval k Ianovy a Bartovy. "Kluci, nechte toho." Zpražil je tvrdým pohledem. Oba spolužáci začaly postupně uhýbat z cesty. "uvidíme se na fotbale Matte." Zavolaly ještě dost vykuleni z situace a zamířili do pravého křídla chodby.


"Neprosila jsem si o záchranu." Zamumlala dívka. Matt sebou cukl. Tohle opravdu nečekal, takovouhle reakci ne. Čekal trapné děkuji nebo laškovné slovíčka jako to měly ve zvyku dívky z jeho ročníku. "Omlouvám se, nechtěl jsem tě urazit." Zdůraznil jemně Matt. "Nechtěl? Opravdu?! Děkuji ti ale příště je to můj problém, nehledám přátele a vůbec ne bodygarda!" zavrčela surově Silvie. "Nepřipadá ti že jsi až moc nepříjemná?!" ohradil se Matt. "Byl bys takový jako já kdybys zažil věci které ostatní neznají." Usmála se ledově dívka. Pak se otočila na podpatku a vešla do učebny. Matt jí ještě chvíli pozoroval a pak do učebny vešel za ní. Teprve teď si všiml Marka a Denise kteří postávali vedle něho a omámeně civěli na jeho.


"Ehhm, co je?!" vyštěkl Matt a Denis potřásl hlavou. "Co to do ní vjelo?" mračil se. "Hmm, taky by mě zajímalo." zamumlal Mark avšak díval se někam do dály jako by se snášel v jistých sférách. Matt se zakabonil a náhle ztuhl. Rozběhl se s kamarády k hloučku který postával u katedry, kde byla na bílé stěně připevněna tabule. Protlačil se davem a přitom pozoroval svoje spolužáky, všichni si něco mumlali a povídaly, každý však omámeně hleděl na to co mu prozatím bylo skryto.

Konečně se prodral tlačenicí na konec a vyjekl. Zkoprněl, jeho srdce se rozbušilo na plné obrátky a v hlavě a ve spáncích mu tepalo jako bubny které se nedají ztlumit. Ústa mněl otevřená hrůzou která ním prostupovala jako nakažlivá nemoc. Nevěděl jak dlouho takhle na tu podívanou upíral zrak, neměl ponětí o čase. Možná vteřiny, minuty nebo dokonce hodiny. Ostatní spolužáci na tom byli stejně. Nakonec ale zrak od té krvavé podívané odtrhl a snažil se rozluštit to co bylo napsáno zvířecí krví na tabuli, pod kterou byl pohozený vykrvácený králík. Krvavé nápisy se mu spojovali a míhali před očima dokud nespatřil to co hledal. Jistý směr a písmena. Zatajil dech a nahlas přečetl.

"Nepleťte se mi do života, jinak skončíte jako on!" Matt to nechápal, nevěděl co to má znamenat ale strašilo ho to. Nevěděl proč ale musel se otočit, za ním postávala Silvie a z kamenným výrazem ve tváři. "Otřesné, že?" zašeptala a Matt přikývl. "Je to nechutné!" zamumlal.


Do učebny se konečně vrhla ředitelka, prodrala se hloučkem studentů a postavila se před katedru. "Prosím všichni odejděte! Hodina je přesunuta do učebny matematiky! Nemusíte se bát, viníka dopadne policie a já se postarám o to aby jeho žert byl potrestán!" pronesla zvučným hlasem a hnala gestem rukou studenty ven z učebny. Matt se ohlídl ale místo Silvie tu stál opět Mark z pokřiveným výrazem a Denis který nechápavě vrtěl hlavou. Matt hledal Silvii v davu který odcházel ale jako by se po ní slehla zem.


Nakonec odešel z učebny po boku přátel a museli se společně smát tomu ubohému žertu. Pouze Mark dobře věděl že se o žert nejdená…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 citruska7 citruska7 | Web | 12. června 2013 v 18:45 | Reagovat

Moc povedené!:) Konečně jsi přidala další kapitolku! Jsem moc ráda a nejsem sklaamná ale potěšená, moc jsi mě potěšila!

2 elnn elnn | Web | 12. června 2013 v 18:49 | Reagovat

panebože!!!! Já nemůžu tomu stále uvěřit! za 1, jsi se konečně dokopala k pokráčku a to jsem nesmírně ráda! a za 2, je to bomba! Opravdu bomba! Moc se mi to líbí a moooooc!Rychle další kapitolu!!!!

3 hol%3;) hol%3;) | 12. června 2013 v 18:49 | Reagovat

Užasná jak to mám podle tebe do další kapči vydržet když tak skvěle píšeš co?? :D Je to supr fakt se ti to moc povedlo.

4 sišg sišg | 12. června 2013 v 18:52 | Reagovat

ááááááááá asi se zblázním!!! jako tohle mi dělat není dobrý!!:DD ááááááá :D jak si představuješ že budu reagovat když se pokouším osm měsíců sloučit s tím že další kapitola nebude protože povídka je pozastavená a ty najednou áááááááááá:D mě málem klepla pepka! faktisimo! ale naštěstí jsem pořád tady což nechyběla opět hodně když jsem před chvilkou dočetla!:D

5 deedinga deedinga | 12. června 2013 v 18:53 | Reagovat

Nádherný je to přimo užasný :D

6 mikča mikča | 12. června 2013 v 18:53 | Reagovat

Paráda... Jen tak dál.:)

7 renysicek renysicek | 12. června 2013 v 18:54 | Reagovat

to byla úžasná kapitola... už aby byla další...

8 petulekebule:-) petulekebule:-) | 12. června 2013 v 18:54 | Reagovat

super kapitolka, konečně je pomsta konečně v plném proudu!:D

9 andreapolinka andreapolinka | 12. června 2013 v 18:54 | Reagovat

hezké

10 walinka walinka | 12. června 2013 v 18:55 | Reagovat

upe!upe!upe!kapitolka,super prácička!:)

11 Péťa Péťa | 12. června 2013 v 19:44 | Reagovat

strašně moc se těším na další kapču!!!!! je to bomba!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ČTU BLOGOVÉ POVÍDKY: