!SVĚT TEMNOTOU V PRODEJI JIŽ OD 25.2.2014!

NA NĚ JAKÝ ČAS, JAKO ZKUŠEBNÍ LHŮTA JE BLOG PŘESUNUT NA
WEBOVÉ STRÁNKY ZDE! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A SNAD SE BRZY SEM
VRÁTÍM!:)

Co se chystá:)

30. června 2013 v 11:51 | ewril |  novinky
Ano. Já vím flákala jsem se a flákám se pořád. Není to prázdninami, nýbrž tím že Ewril má jinou práci. A je mi to líto. Je mi líto že zanedbávám svůj blog. takže jsem se rozhodla pro změny.

V první řadě Vás chci obeznámit jak svět půjde dál. Články budu stále přibývat a já se chystám být aktivní, dokonce už mám několik článků promyšlených;))) jenže zase k tomu mě musí někdo dokopat. Ne že by to můj milovaný čaj nějak nezvládal mě nakopnout ale já potřebuju svého H a ten je kde bůh ví. Snad se mu prvním rokem na střední bude líbit. To ale nechci rozebírat. Chci něco k povídkám. Chystám zase dát jak už jste si všimli do kupy Pomstu a konečně dokončit Tajemství. Dále mám v šuplíků pár rozepsaných blogových povídek, snad také nějaká sem lidi zavítá, nechme s překvapit. A rubrika Drablles a poezie by mohla taky oživnout, ne? Jenže lehko se říká, lehko se píše ale hůře se koná. Protože já zrovna nálady na pohádkové příběhy panstvo nemám.

Ale abyste nemyslely že vůbec nepíšu tak já píšu! Tentokrát ale knihu. Je to definitivní temné fantasy pikantnosti snad na Vás do konce roků vyskočí v knize:D Budu se více než snažit.

Za druhé, plánuji vzhled. Tedy já ho už plánuji nějakou tu dobu, protože mi vyloženě už ta oranžová leze na nervy a já jsem stejně na tmavý barvy. Koneckonců ten des už je tady nějaký ten pátek, že?

Za třetí si dovoluji upozornit na soutěž která probíhá na stránkách našeho literárního časopisu. Jedná se o prázdninovou soutěž, nic extra ale kdo by měl chuť si zasoutěžit:) a také časopis je důvod mé ne moc velké návštěvy zde. Jelikož jsem začínali ne dávno jako šéfredaktorka jsem měla hodně práce. Musela jsem všechno zorganizovat a i do nedávna jsem ještě vybírala další redaktory. Musím říct že žádná sranda.

Za čtvrté, chci něco ke clubu spisovatelů. I ten dost ošizuji, omlouvám se spisálci! Polepším se. Už od příštího týdne, nezoufejte a pište!:))

Nehodlám Vás tady zahlcovat miliony stránkami co se chystá a ne chystá. Zkrátka se těšte na to že club oživne, budete si moc dovolit časopis i jinak než na www a nějaké ty články zda se budou týkat přímo literatury jako takové? Nevím co mě potká. Nuda. Tento článek je nuda. Krátký, o tom o čem měl být i neměl a hlavně jsem zase neřekla to co měla=D

Ale to až zase jindy. Pa! Vaše

Ewril
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 citruska7 citruska7 | Web | 2. července 2013 v 10:57 | Reagovat

jéj:D super člínek, konečně novinky;))))

2 sišg sišg | 2. července 2013 v 10:59 | Reagovat

povedené!moc se na články těšim, držím palečky s knihou, konečně si budu moci počíst,juj!:-D a taky se těším na další novinky!

3 ewril ewril | 3. července 2013 v 1:41 | Reagovat

jéj! holky to jsem ráda že článek líbí a hlavně že se těšíte;))))
sišg ty jsi jéééj! díky xxxx

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ČTU BLOGOVÉ POVÍDKY: