!SVĚT TEMNOTOU V PRODEJI JIŽ OD 25.2.2014!

NA NĚ JAKÝ ČAS, JAKO ZKUŠEBNÍ LHŮTA JE BLOG PŘESUNUT NA
WEBOVÉ STRÁNKY ZDE! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A SNAD SE BRZY SEM
VRÁTÍM!:)

2 kapitola- Pomsta ze záhrobí

7. července 2013 v 1:38 | ewril |  Pomsta ze záhrobí
Ano. Já Vím. Blog je nuda a povídky leží zapomenuté někde hluboko v mém noteboku. Dnes je ale konec! Přináším další kapitolu k Pomstě. Ale...musím se omluvit za to že je tak neuvěřitelně krátká. Prostě nebil čas.
Alespoň jsem Vám ale nachystala menší diskuzi. Najdete ji zde.
Přeji příjemné čtení!


2.KAPITOLASilvie se vydala nepozorovaně ke svému černému autu. Dav studentů byl na hodině. Proklouzla parkovištěm a nasedla do auta. Strčila klíčky do zapalování a ledově se zasmála. Vydala se zpět domů, ke skále kde bydlela s ostatními Démony. Zaryla své černě nalakované nehty do volantu a vyjela z parkoviště.


Jela rychle a kolébal ji hlučný motor jejího autíčka. Za sebou viděla červené audino Marka, který se za ní řítil. Věděla proč, věděl, musel to zjistit. Dupla na plyn a zajela do lesů. Zdálo se že mu ujela, když se křoví vyřítilo Markovo auto s Markem za volantem. Větve stromů nemilosrdně šlehali do čelního skla a křoví poškrábalo čerstvý lak. Mark však nezpomaloval, jel dál, musel jí dohonit.


Silvie se usmála. Jestli on takhle tak ona takhle. Chce hrát hru, tak si zahrají…smála se ledově a v ústech se jí rojila chuť, jazyk jí z ostřil jako ostří a panenky se jí náhle rozšířily, měla hlad ale nejdřív dohraje hru…kousla se do rtu a projela smykem kolem rokle. Usmála se, dupla znovu na plyn a projela houštím na pravé straně rokle. Vypla motor, vyskočila z auta a hrnula se mezi stromy. V dálce slyšela motor Markova auta a pak rychlé zběsilé zabrždění a vypnutí motoru. Její plán se začal dařit. zpomalila v běhu a vydala se ke srázu do rokle.

Doběhla na samotný okraj srázu a zastavila se. Zády se otočila ke křovisku a užívala si Markova zběsilé snahy jí najít. Za chvíli ho uslyšela za křoviskem jak nestačí popadnout dech, sýpajícího a unaveného. "Silvie, nevím co jsi zač ale vím že nejsi člověk. Myslíš si že nevím kdo umazal tu tabuli?! Vím a rád tě předám policii. Už se nemohu dočkat až budeš hnít v cele! Odplata za to co jsi udělala mé matce a sestře, odplata za ty roky smutku a neštěstí." Chrlil slova ze sebe Mark. "Tvé matce jsem nic neudělala a tvé sestře také ne, nikdo z nás!" divila se Silvie. "Z nás?!" Mark zuřil. "Tak kdo tedy?!" "nevím ale Démoni ne." Zašeptala zmateně Silvie. "Mi nejíme lidi pokud nemusíme. Tvoji matku jsem neznala a sestru také ne." Bránila se dívka. "Lžeš!!! Lžeš!!!já to vím!!" zuřil Mark a vrhl se na dívku. "Ano víš toho až příliš Marku, až příliš." Zesmutněla Silvie. Doufala jsem že mi dva by jsme se mohli stát přáteli ale víš mnoho, je mi to líto, nemůžu ohrozit další…" brečela Silvie a Mark se zastavil. Pustil její ruku a pohlédl jí do očí. Byli plné smutku a bolesti. "Je mi to líto!" zašeptala Silvie a přitáhla si Marka k sobě. Cítila jeho tep, proudící krev v žilách, jemné kosti a teplou krev a především svůj neuhasijící hlad. Nebránil se. Zcela podlehl její vůni, jejímu kouzlu a obejmul jí rukama kolem krku. Otevřela ústa a zakousla se mu do hrdla. Mark zalapal do po dechu a vydechl na posled. Roztrhala ho na kusy masa která spolykala dokud nezbyla pouze mrtvola bez masa a krve, pak jí hodila do rokle a utřela si ústa.


Vydala se pomalým krokem k autu. Nohy se jí motaly jak se nasytila a v hlavě a v srdci pociťovala smutek a zároveň zlost. Zlost na sebe samotnou ale také jí znepokojovala jedna myšlenka -Matt. Proč u něho jako jediného necítila tu touhu po jeho mase. Proč? Nikdy se jí to nestalo a už nestane, je konec musí na něho přestat myslet! A kdo zabil Markovu rodinu? Tahle otázka jí zněla hlavou po celou cestu domů…její nová zahradnická chatička byla postavena s velkou cihlovou garáží a kolem ní bránil velký cihlový plot.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Gabča Gabča | Web | 7. července 2013 v 1:40 | Reagovat

Jsem mladá a chci se seznámit, klikni na můj webík abys zjistil víc!

2 citruska7 citruska7 | 9. července 2013 v 10:49 | Reagovat

ahojky:) omlouvám se že skoro vůbec nekomentuju. no ale kapča je super! konečně věčí horror!:D Teda myslím že to bude ještě hodně napínavý!!!!!!!!!:)))

3 deedinga deedinga | 9. července 2013 v 10:50 | Reagovat

nádherná kapitolka=D těším se na další:)

4 renysicek renysicek | 9. července 2013 v 10:51 | Reagovat

souhlas největší! Tohle je nádherná ale trochu brrr strašidelná kapitolka. Koneckonců jedná se ale o horror ne?:D To jsem mohla čekat:D Tak nám to Ewril nandej! Tví příběhy jsou super, super pomsta:)Už jdu se juknout na diskuzi;)
Pa

5 walinka walinka | 9. července 2013 v 10:52 | Reagovat

hezká kapitolka!:)

6 ewril ewril | 9. července 2013 v 10:58 | Reagovat

jéj! Děkuji všem:) Komentáře potěší:D

[4]: Jsem ráda že se ti Pomsta líbí. Děkuji ti za hezký komentář:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ČTU BLOGOVÉ POVÍDKY: