!SVĚT TEMNOTOU V PRODEJI JIŽ OD 25.2.2014!

NA NĚ JAKÝ ČAS, JAKO ZKUŠEBNÍ LHŮTA JE BLOG PŘESUNUT NA
WEBOVÉ STRÁNKY ZDE! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A SNAD SE BRZY SEM
VRÁTÍM!:)

Dopisy Lady Marliens-KAPITOLA 2

10. července 2013 v 13:20 | ewril |  Dopisy Lady Marliens
Ááá! Ještě takový dodatek:) Věnováno Zackymu a Gábince


Pro Joerge 18.7.1863


Milí,

Musím ti tvůj dopis vyčítat. Tady nejde o Lucase ale o Nás. O mě, tebe, Lucase a ostatní. Tvé oslovení…copak jsem tvá?! Drahoušku! Pche!

Dýchej…snad se neurazíš…dýchám…musím. Znovu. Začnu znovu a správně. Tvůj dopis je pro mě opět radostí avšak obsah je trochu neslušný. Copak jsi ho psal nad číší vína? Ne. Nechci to vědět. Chci vědět něco co se děje.

Jak se mají paní a pan Hurdrovy? Kdo tentokrát leží ve špitále? Je už u Vás španělská chřipka? Rozkvétají zahrady? Jsou plné kvítí a růží? Zdobí zahrady včeli?

Snad chápeš mé myšlení. Svět mě vyhnal za něco co bylo nebilo správné! Nechápu jak jsi to mohl dopustit, pochop že to není lehké ani pro mě a Lucase! Kéž bych věděla kde je.

Ale píši ti také proto, protože ti chci napsat vzpomínku. Oba ji máme. Snad si ten okamžik pamatuješ. Vzpomínáš na předešlé léto? To jsem potkala poprvé svého Lucase. A ty jsi mě shodil do potoku v lese. Byli jste přátelé. Léto bylo plné krásy a lásky. Ale hlavně našeho společného přátelství! Kde se vzala všechna tvá nechuť k němu? Udělal snad něco, nebo spíše něco tobě? Chci to vědět.

Piš, prosím ať plný zloby či přátelství. Hlavně piš a nezapomeň na lékárnu. Nezapomeň jak jsou důležité mé mastě. Musím jít, chystá se večerní tabule. Jím s Marciusem a Ketlin. Oni chápou mé myšlenky a pohnutky. Snad je pochopí nejen ty a mí přátelé.

Piš, nepřestávej. Jsi můj poutník

Lady Marliens Solmeniová

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sišg sišg | 10. července 2013 v 13:22 | Reagovat

krásná kapitolka:)

2 citruska7 citruska7 | 10. července 2013 v 13:30 | Reagovat

super:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ČTU BLOGOVÉ POVÍDKY: