!SVĚT TEMNOTOU V PRODEJI JIŽ OD 25.2.2014!

NA NĚ JAKÝ ČAS, JAKO ZKUŠEBNÍ LHŮTA JE BLOG PŘESUNUT NA
WEBOVÉ STRÁNKY ZDE! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A SNAD SE BRZY SEM
VRÁTÍM!:)

Moje "kouzelná" knihovnička

23. července 2013 v 11:52 | ewril |  Kouzelná knihovnička

Tak jsem se to rozhodla přidat se k těm desítkám, které se u Abyss přidaly k projektu "kouzelná knihovnička" (i když netvrdím, že by zrovna ta má byla kouzelná - krom toho, že vlastně nesplňuju všechna pravidla, jak jsem si zpětně uvědomila, ale co už, jsem zapojená a jsem strašně moc ráda)

Nejdřív musím upozornit, že nemám knihovničku jak si představujete. Ve svém pokoji mám pouze tři police vyhrazené pro mé nej knížky. Knihovničky pak mám vedle v místnosti, tedy v mé pracovně a pár i v obýváku protože se mi do pracovny nemůžou vejít:-D Takže mám spíše kouzelné knihovničky. A přidávám ještě navíc knížky které jsem si dneska koupila (dnes jdu ještě nakupovat znova ale s tátou tak čekejte snad ještě jednu várku:-D)Takže, nejdřív Vám předtavím tu moji nejskormnější ale nejoblíbenější knihovničku, tedy tu která má své místo u mě v pokoji:)

Horní patro mé knihovničky tedy zaplnily především knihy ze série Harry Potter. Vidíte i dvě knihy od Dumase a to tři mušketýři (ke kterým jsem se ještě nedostala a to je mám po babičce:-D) a moje moc oblíbené knížky Upíří deníky Probuzení, Kravou romanci 2 a 3 díl (Spoutáni osudem a Věčná touha) a pak moje favourite knížečka Temné vize Odhalení:) Dále následuje kniha Magická cesta a Safírové oči.
V další části vám představuji svoje další posedlosti, a to knihy ze série Odkaz dračích jezdců- Eldest, Eragon, Brisingr. Následuje kniha Na věky věků (zajímalo by mě kdy ji dočtu=-D) a pak knížky od Michaely Burdové- Posleství jednorožců 3 díl Zácharana Lilangerie, Křišťály moci Minoutaurus a Syn Pekle Vlčí krev. Následuje Stmívání což nechápu jak jsem tu knihu ještě nevyhodila z okna a milovaná série Láska nená čas- Rudá jako rubín a Zelená jako smragd (2 díl jsem půjčila kamarádce Modrá jako safír) a Železnou dceru (první díl Železný král jsem vypůjčila tetě).
Další fází jsou knihy s kterými jsem začínala číst a to především knížka kterou jsem si koupila doma v Austrálii od Jodi Picoult -My sister´s Keeper. Pak knihu kterou jsem tam jen tak zařadila jelikož se mi jinam nevešla bohužel od Svěráka Povídky (tu jsem ještě nečetla i když je s věnováním) a knížky které jsem četla si v osmi letech Dívky v seldlech (mám všechny díly). Následuje moje první fantasy kniha Hraničářův učeň- Rozvaliny Gorlanu a další díl Výkupné za Erika.
Dále je tu knihovna v mé pracovně. No, jsou tu hlavně válečné knihy, drama a psychologická drama+nějaké knihy podle pravdy a moje zbírky od Brouwna.
Náhled do čtvrté police (nějaké mizy=-D)
Z blízka náhled do páté police. Tady je kniha Černý déšť, následuje knížka Sanctus, historická slátanina ale moc pěkná:P Spása Templářů a nakonec knížka s přenádhernou obálku Ohnivé kameny.
Tady jsou knížečky ještě z vrchu nafocené:
----
A náhled do šesté poličky. Moje malá sbírka knížek od Browna-Andělé a démoni, Davinchovo kod, Ztracený Symbol, Anatomie lži, Digitální pevnost. Je opravdu malá ale když vezmete v potas kolik taková tlustá bichle dneska stojí (u mě v rodině peníze nehrají roli jde ale o to, že nejsem ten typ holek že když mají všechno jsou takové husičky. Každopádně jsem toho jaksi trochu využila a můžu se těšit že zítra dostanu nadlší tři knihy:P S tím že nebudu chtít v knihkupectví jich zítra víc, abych zase tolik tátu neokradla když ta jdu dneska s ním taky:-D)Následuje kniha od Rudolfa Vrby která je v pořádím první od konce.
A ke konci moje knihovna v mém obýváku. Můžu jen říct že jich je dohromady i když se to nezdá 163 a mě se to opravdu neche vypisovat (hehe:P).
Takže tohle je z nákupu dneska bez táty (snad dodám i ty knihy které si denska s ním koupím;))
Ahoj z Nebe mě dost svádí a obdivuju obálku
Pak je tu 7 dní hříchu, což mi připomíná že jsem ten film ještě jaksi nestihla shlédnout.
Grojkové od Terezy Benešové (snad brzy se spolu domluvíme na srazu aby mi knihu podepsala a brousím si zuby na Hladovky od Temnářky snad je dneska budou mít)
Pokračujeme knihou Motýlí křídla které jsem si koupila se slevou od Fragmenu
A rozečtenou knížkou Taťána a Alexandr kterou jsem si před pár dny půjčila z knihovny avšak jsem knihu musela mít doma a tak jsem ji rozečtebou vrátila a dneska si knihu koupila:P
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 deedinga deedinga | Web | 23. července 2013 v 12:15 | Reagovat

Tak to je hustý. Teda ta poslední knihovna je poměrně krutá ze  knihamy, ono se to nezdá, že? Ale je vidět na fotce že máš za knihama další tedy v té druhé poločce poslední knihovna:) A dost  závidím to že u tebe ségruška byla, jéééžiš ale hlavně ty knihy:D Já slintám:Dteda já mám oproti těm tvým knihovnám  dohromady asi jen 5 knih.+ jednu poličku u mámy v bytě:DDD no, asi se projektu nezůčastním=D
Těším se na další fotky.
P.S- hlavně nakupuj dneska dost knížek a potom to sem přihoď jo?:)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ČTU BLOGOVÉ POVÍDKY: