!SVĚT TEMNOTOU V PRODEJI JIŽ OD 25.2.2014!

NA NĚ JAKÝ ČAS, JAKO ZKUŠEBNÍ LHŮTA JE BLOG PŘESUNUT NA
WEBOVÉ STRÁNKY ZDE! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A SNAD SE BRZY SEM
VRÁTÍM!:)

Tajemství-13.kapitola 1/2

14. července 2013 v 3:15 | ewril |  Tajemství
Po sto letech zase Tajemství! Komentáře potěší!


Patnáct minut před úsvitem Loren zaslechl slabý šum kroků a funění. Nadechl se a lusknutím prstů probudil Tomase ze spánku.


"Nepřítel…" zašeptal Loran a Tomas mlčky přikývl a tasil meč. "ne! Ochraň Katrínu a sejdeme se na pokraji Třpytivého lesa." Zavrčel vztekle Loren. "Dobře ale dávej pozor." Řekl Tomas a vrhl se ke stromu.

Najednou Loren zařval a vrhl se do předu. Mezi kmeny stromů se vyrojila skupinka monster s brněním a meči, z druhé strany pak vyskočila skupinka vojáků pod velením jedné obludy.

Temní elfové a příšery se motali s ohlušujícím vřískotem kolem sebe s pozvedlími meči mávali před sebe a nebezpečně se přibližovali k Lorenovi.


Ten zařval a probodl mečem na ráz hned dva Temné elfy, dva elfy skopl nohou na zem a podřízl jím hrdlo a jednomu monstru probodl lebku. Cítil na své holé hrudi a břiše pach potu a krve která nebila jeho. V ústech cítil kyselou pachuť znechucení. Bojoval ze všech sil ale Temní se rojili z lesa jako stádo volů. Běželi naproti němu a nepřestávali se zdávat.

Lider se nadechl a schýbl k zemi. Minul jen o kousíček useknutí hlavy. Zamával nad hlavou mečem a probodl s ním najednou hned dva Temné. Vylezl na hromadu mrtvých těl které se před ním nahromadili a rovnou usekl dvou příšerám hlavu.

Celé tělo ho pálilo a bolelo, ústa měl vyschlá a podrážděná ale bojoval. Bojoval za své přátele. Běhen dalších minut Lider zabil pět Temných a několik monster. Hromady zmasakrovaných těl se pod ním nebezpečně vršily a zbytek Temného vojska se dal na ústup ke křovím. Lider se usmál.


"Pokaždé když si pro ni příjdete a pro to co převáží prohrajete, dnes to bude také!" zařval a vrhl se na skupinku zraněných vojáků. Podrazil jim nohy a jedným otočením meče je všechny popravil. Zatímco bojoval skupinka se od něho nebezpečně vzdalovala do ústraní a tak byl nucen použít dýky u svého opasku. Jednou rukou nabodl vojáka na svoji čepel a druhou rukou mrštil dýku po vojáku u blízkého stromu. Tak postupoval dokud nezbila jen desetičlenná skupinka vojáků.


Slunce už bylo dávno na obloze a ukrutně pálilo. Liderovi po těle tekli pramínky potu a čerstvé krve která na něho vystříkla z mrtvol když bojoval. Byl na pokraji svých sil když po něm hodil jeden voják štít. Lider se mu vyhnul a probodl vojáka dýkou. Velitele a dvě monstra nahnal k útlému pařezu kde po nich hodil mečem a dýkou a posledního vojáka zabil jeho vlastní zbraní.

Nadechl se a porozhlédl se po tábořišti. Na vlhké půdě leželo tisíce mrtvol. Lider těžce oddechoval a poté vytáhl z několika mrtvol své dýky a z mrtvého velitele svůj meč. Otřel je do svých kalhot a připásal k opasku.


Bylo na čase vyrazit za Tomasem a Katrínou, přesto otálel. Prošel mrtvoly na zemi a u několika se zastavil. Jednomu vojáku sebral pytel, vysypal jeho obsah na zem a pokračoval v obchůzce mezi mrtvolami. Několika mužům sebral meče a dýky které hodil do pytle. Nakonec se zastavil u velitele probodlého ležícího u stromu a sedl si k němu. Byl to muž středního věku. Rysi měl neobvykle měkké a dětské až na křivý nos, nejspíš byl hodněkrát zlomený. Na čele měl vytetovaný bílí ornament stejně tak jako všichni Temní elfové a monstra. Sebral mu horní díl brnění a sundal mu pevné kožené boty a helmu. Vše přihodil ke zbraním a poté se postavil. Strnul. U křoví stála elfka. Byla vysoká oblečená ve slavnostních šatech a červeném sametovém plášti s opaskem kolem boků na kterém se houpal pečlivě ukovaný meč. Byla poměrně pohledná ale nemohla se rovnat Katríně.


Lider se postavil a vytasil meč. Dívka nezareagovala. Dál postávala na místě a na tváři se jí pohrával zlověstný úšklebek.

"Kdo jsi!?" vyštěkl Lider.

"Opravdu nevíš kdo jsem?" zasmála se krutě elfka.

"Ne." Zavrčel Lider. Nebavilo ho chodit kolem horké kaše.

"Tak já ti to tedy povím." Zasmála se dívka a na tváři se jí oběvil znovu zlověstný úšklebek.

"Uděláme obchod, ty my dáš tu holku a srdce a já tebe a toho druhýho nezabiju."

"Nikdy!" zavrčel Lider.

"řekl jsis o to sám!" smála se elfka a vrhla se k Liderovi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 citruska7 citruska7 | Web | 14. července 2013 v 4:01 | Reagovat

nádherná kapitolka!:)

2 sišg sišg | 14. července 2013 v 4:02 | Reagovat

Doufám že se Liderovi nic nestane!=D Ale jinak krásná kapča, těším se na další:)))

3 deedinga deedinga | 14. července 2013 v 4:02 | Reagovat

Krásně napsané :)

4 Sidriesq Sidriesq | 14. července 2013 v 4:03 | Reagovat

Tohle tak miluju!!!! Krása, krása a ještě jednou krása!!!!:)))))))

5 walinka walinka | 14. července 2013 v 4:04 | Reagovat

další kapčuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! a rychlostí blesku!!!!!!!!!!!!!!!jinak si mě nepřej!=-D

6 andreapolinka andreapolinka | 14. července 2013 v 4:06 | Reagovat

nádherná kapitolka jako vždicky Ewril. Už bylo Tajemství třeba;) Sice jsou Dopisy boží, ale Tajemství je Tajemství. Každá tvá povídka je jiná, má jiné kouzlo a je originální. Moc se těším na další kapitolu:)
Zatím ahoj

7 petulekebule:-) petulekebule:-) | 14. července 2013 v 4:07 | Reagovat

Úžasné! Vážně nechápu, jak můžeš něco tak krásného napsat! Ty jsi hotová spisovatelka!:) Vélká úklona:)

8 markét237891:) markét237891:) | 14. července 2013 v 4:08 | Reagovat

Dokonalý... Dobře se to čte a už se těším na další kapitolu. Tohle mě vážně hodně baví, stejně jako všechno co píšeš. :)

9 ulord58! ulord58! | 14. července 2013 v 4:08 | Reagovat

Hezká kapitola :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ČTU BLOGOVÉ POVÍDKY: