!SVĚT TEMNOTOU V PRODEJI JIŽ OD 25.2.2014!

NA NĚ JAKÝ ČAS, JAKO ZKUŠEBNÍ LHŮTA JE BLOG PŘESUNUT NA
WEBOVÉ STRÁNKY ZDE! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A SNAD SE BRZY SEM
VRÁTÍM!:)

Zase literární dílo

3. července 2013 v 5:21 | ewril |  poezie
Takže něco tu pro Vás mám. Sice jsem to zařadila do sekce poezie ale nějak mi to jako poezie nepřipadá. Vemte v potas že se jedná o jednorázový příběh který sladěn (snažila jsem se:-D) do rýmovačky o tom že když v sobě věříme vyplní se nám se. Teda víc neprozradím já nechci spoilerovat:))) Takže tady to máte.


Úsměv na rtech, šaty dokonalé, postava štíhlá vlasy načechrané.

Můj milovaný určitě o ní sní, já v koutě se sklenkou vína postávající.

Na sobě jen černé šaty mám, oči zelené měří si dav. Vlasy jako uhel ve větru vanoucí, zamilovala jsem se do chlapce snad mi bože odpustíš.


Tichá, zakřiknutá, pouze knihovna je můj ráj, ráda v davu na koncertu ztratím se já. Metál a rock k tomu já láskou planu, chci tě, miluji tě.


Postáváš tam jsi přece králem školy, mezi kluky. Holky se na tebe lepí kéž by však o tebe zájem doopravdy měli. Znám tě vím že jsi jiný, že světlo ramp milí ti není.

Otáčíš se, díváš se na mě, otočíš se a vydáš se ke mně. Nedýchám, víno v ruce se mi třese, oči sklopené mám do země.


Přicházíš díváš se na mě. Zveš mě ať jdu k tobě. Poslechnu následuji tě, Jena měří si mě. Nejsem dokonalá jsem pouze goth, zaujmula jsem tě ani nevím proč.

Stála jsem tak odstrčená tet na parketu s tebou jsem. Šeptáš mi do ucha miluji tě a proč neřekla jsme mu to hned. Věděl to že k němu něco cítím, Petr mu to vyříkal ale nechtěl mě namíchnout, že budu se stydět.


Cítím se s tebou v bezpečí, ty o mě máš zájem. Láskou ke mně planoucí nabízíš mi rámě.

Za čtyři roky, už z nás děti nebudou, přemýšlíme o usadění a svatbě. Tobě bude dvacet mě konečně sladkých osmnáct, vezmeme se spolu a bude mi nádherně.


Nikdy jsem v sobě nevěřila a když jsem začla, že krásná je každá dívka už vím proč jsem ho ohromila. Měla jsem rovnátka, malá jsem byla se sklenkou džusu postávající ale za krásnou jsem se pokládala. Kluci po mě šíleli já však byla sama. Nechovala jsem se jak fiflena a to populární jsem byla. Sama jsem tam byla, zamilovaná do tebe, věděl jsi že jsem jiná, že miluji tebe.


Máme se dobře, lásku oba cítíme. Možná že za dva roky svatbu uděláme.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 deedinga deedinga | Web | 3. července 2013 v 5:25 | Reagovat

ahoj:))) musím říct že pěkné:) dobrý nápad:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ČTU BLOGOVÉ POVÍDKY: