!SVĚT TEMNOTOU V PRODEJI JIŽ OD 25.2.2014!

NA NĚ JAKÝ ČAS, JAKO ZKUŠEBNÍ LHŮTA JE BLOG PŘESUNUT NA
WEBOVÉ STRÁNKY ZDE! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A SNAD SE BRZY SEM
VRÁTÍM!:)

Srpen 2013

Svět temnotou 1- Před ní neutečeš!

23. srpna 2013 v 12:10 | ewril |  Svět Temntoutou 1- Před ní neutečeš
Tak! Mám tu pro Vás další povídku;) Jedná se o mystery romanci/horror a pokud chcete vědět o co se jedná TADY najdete anotaci. Chci upozornit, že každá postava je založena na skutečné postavě, tedy každou postavu někdo stvárňuje:) No, nevím co dodat. Záleží na Vás kolik komentů a ohlasů u Prologu bude, potřebuji vědět jestli má smysl povídku psát:)))

Tajemství-Epilog

23. srpna 2013 v 7:13 | ewril |  Tajemství

kroky
Tak, vážení a zlatí, je tu epilog a než začnu s běžnou okecávačkou, musím vám všem strašně moc-moc-moc poděkovat. Komentáře k minulé kapitole mě fakt ohromně potěšily a hodně z nich mě i dojalo. Nevím, jak vyjádřit slovy,takže snad bude stačit jedno velké ohromné díky (nebude stačit ale dělejte že ano:D) protože jste mě všichni moc pomáhali, bez vašeho komentování by Tajemství nebilo u konce a to je důležité-něco dovést tam kam se má;)
A taky bych chtěla poděkovat své milované osobě Gábince, bez které si život neumím představit, Míše B. že vůbce něco takového jako jsou KM mohla napsat a já mohla vytvořit tento FF příběh:) Děkuji svím přátelům a především tatínkovi, bez kterého který mě v tomto psaní podporu (a čtení) nemohla také žít.

A ještě na závěr okecávačka. Musím se přiznat, že je mi teď tak nějak smutno. Přece jenom to byla moje první blogová povídka a psala jsem ji skoro rok... Je to zvláštní pocit najednou ji definitivně ukončit :) Jenom chci upozornit, že konec zůstal po celou moji psací dobu stejný i když jsme mnoho změnila a umazala. A vím, že mnozí z Vás budou sklamaní, jiní zase né:) A přesto bych Vás chtěla o něco poprosit. je definitivní konec a já si myslím, že bude hezké když mi tu všichni zanecháte přes sto komentářů, jako to, že jste Tajemství měli rádi. Jenom upozorním že se chystá nová povídka a Fan fiction končí, zkusila jsem si ho ale neoslovil mě tento žánr, zůstanu tedy u své fantasie:)

Tajemství-13.kapitola 2/2

22. srpna 2013 v 17:00 | ewril |  Tajemství
kroky
Mám tu pokráčko! :)
Takže, vážení a milí, tato kapitola je předposlední. Pak bude následovat epilog. Já vím, někomu se ten konec možná nebude líbit, ale takhle jsem si to holt naplánovala. A navíc už se nemůžu dočkat, až s tím seknu, až to budu mít hotový :DEhm, ale přiznám se, že jsem se dlouho rozmýšlela, zda ji sem mám dát nebo ne. Nevím, jestli se vám bude líbit... A chtěla bych upozornit: do patnáci let nevhodné! :DDAno, je to více než romatické a tady se rozhodne koho si Katarína vybrala. Ale už mlčím:D Takže, je to moooo krátká kapitolka snad nejkratší v historii Tajemství ale co se dá dělat.
No jinak epilog se tu objeví podle toho, kolik mi tady necháte komentů, sice ho ještě nemám napsaný ale to se může rychle nebo ne rychle změnit, záleží na Vás!:)

Nová rubrika:)

22. srpna 2013 v 15:54 | ewril |  Ze života
Nom, nelekejte se prosím. Ano, založila jsem novou rubriku. Tedy spíše rubriku která se sem na blog vůbec nehodí ale mě se nechtělo zakládat jiný blog...jeden z důvodů je, že byste mě asi zabili:D Takže ne. A tet o čem nová rubrika je. Jak už jste si všimli, rubrika se jmenuje se života a budou v ní přibívat články z mého života. Tedy kde jsem bila, co jsem zažila, jaké jsou moje úspěchy atd. Začínám článkem který tu brzy zveřejním a to článkem jak jsem se stala modelkou na jedno focení na soukromém zámku blízko Litoměřic a zapozovala jsem si ve starých modelech od korzetů ve kterých jsem málem omdlela až po modeli k druhé světové válce;))) Nebudu Vás tady zahlcovat sálo dlouhými texty, vše se dozvíte v připravovaném článku. Na konec podotknu, že to bude asi psaní, jenom z mého života+někdy přidám i několik fotografií. Tak já jdu, připravovat si dlouhý proslov a smilovat se nad Vámi, třeba brzy přibude i Tajemství nebo Pomsta;)))
Zatím se loučí (jenom na chvíli)
Ewril

Smrt

20. srpna 2013 v 15:56 | ewril |  Jednorázovky
Rozhodla jsem se napsat Jednorázovku na téma HP. Napsala jsem to na poslední chvíli, protože ted faktis nestíhám. Mám toho strašně moc, takže se omlouvám, že povídky přibývají tak pomalu, ale dneska jsem se na to konečně vrhla, tak můžete očekávat snad už častěji nějaké povídky atd. Omlouvám se že je to tak krátký ale nechtělo se mi to roztahovat a chodit kolem horké kaše.
Název: Smrt
Postavy: Hermiona Grangerová
Doba: 20 let po studiu v Bradavicích
Žánr: psychologické drama
Rating: 18+ (to je jen doporučený věk ale klidně to můžete číst od 11:D)

3. kapitola - Pomsta ze záhrobí I/II

19. srpna 2013 v 16:44 | ewril |  Pomsta ze záhrobí
Zdravím Vás!
Vím, že v poslední doě toho tady moc nepřibilo a povídek už vůbec ne. Proto bych to chtěla trochu napravit. V počítači jsem našla napsanou kapitolu k Pomstě a tak Vám sem ji vkládám:) Vím že je to delší doba, co tu byla kapitola naposled, takže kdo už by nevěděl o co jde... může si předešlou kapču připomenout ZDE.

On my wishlist #1

8. srpna 2013 v 13:03 | ewril |  On my wishlist #1
Ráda bych Vám představila projekt na který jsem náhodně narazila. Spousta lidí ho už nejspíš zná. Jen připomenu že úkolem je každý týden představit knihy které si chci (chcete) koupit. Já si to ale poměsíčním, začínám tedy dnes 8.8.2013 a další příspěvek přidám dne 8.9.2013 atd.

3. Oblíbená vedlejší postava

5. srpna 2013 v 11:47 | ewril |  Projekty
Ne. Nezapoměla jsem jenom jsem dlouho přemýšlela. Ale což, třetí postava je tu! Jsem zvědavá na Vaše názory.

V cyklu Lorů- Nedostižní přízrak

4. srpna 2013 v 18:31 | ewril |  Rezence knih
Název: Nedostižní přízrak
Autor: Kresley Cole
Počet stran: 332
Nakladatelství: Baronet
Hodnocení: 9/10
Sourozenci Wrothovi potřebují zabránit bratrovi Conradovi v tom, aby svým trápením ubližoval jiným. Nakonec ho uvězní v opuštěném domě. Upír Conrad záhy zjistí, že v něm není sám. Domem se prohání překrásná tajuplná žena, kterou nevidí nikdo jiný než on, a dohání ho k šílenství, jemuž chtěl v opuštěném domě uniknout.
Tou tajuplnou bytostí je slavná tanečnice Néomi Laressová. Na konci dvacátých let dvacátého století ji zavraždil snoubenec a té noci se stala přízrakem. Osud ji obdařil nadpozemskými schopnostmi a nikdo živý ji nemůže spatřit. V podobě ducha bloudí po svém domě a nemilosrdně odhání každého, koho si ve svém domově nepřeje. Jednoho dne se tu setká s nelítostným nesmrtelníkem, který dokáže být ještě krutější než ona.
Jenže i ona má silné zbraně. Začne ho trýznit vášní, sužuje ho nenaplněnou touhou. Postupně se však sama lapí do vlastních pastí… Jen kdyby se jeden druhého mohli dotýkat. Néomi totiž není tělesná, je pouhým přízrakem.

2. Oblíbená mužská postava

3. srpna 2013 v 10:57 | ewril |  Projekty
Tak jo. Omlouvám se za spoždění. Nic méně článek je tu:) Druhé téma je už jasné- oblíbená mužská postava.

ČTU BLOGOVÉ POVÍDKY: