!SVĚT TEMNOTOU V PRODEJI JIŽ OD 25.2.2014!

NA NĚ JAKÝ ČAS, JAKO ZKUŠEBNÍ LHŮTA JE BLOG PŘESUNUT NA
WEBOVÉ STRÁNKY ZDE! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A SNAD SE BRZY SEM
VRÁTÍM!:)

Září 2013

Nový vzhled+ oznámení

27. září 2013 v 14:37 | ewril13 |  novinky
Zdravím Vás moji milí návštěvníci!:)

Takže, tu mám nový desing který jsem sama vytvářela:))) Nemůže se ani rovnat s tím krásným vzhledem od talentované Dincie ale ta oranžová mě už opravdu štvala. A tak jsem sedla ke compu a sama něco vytvořila. Vrací se opět temná, nehodlám tu mýt zase ty barevné lay opravdu už ne, čekejte ale možná něco Vánočníhoa světlého až příjdou vánoce;)
Náhled na desing najdete tady.
A ještě to oznámení:Našla jsem fajn stránečku kde jsou fotky a informace ohledně mého oblíbeného herce Gasperda Ullieta!Takže, kdo by měl zájem mrkněte se sem.
A ještě jedna informace: přidala jsem Ask.fm! Najdete ho v menu rubrikami! Můžete si zde mezi sebou povídat nebo nechávat vzkazy, to je na vás ;)

Tak nevím co dodat. Snad si na nový vzhled zvyknete, nějakou dobu tu pobude;) Mějte se krásně.
Pa Ewril

PRVNÍ NAROZENINY!

24. září 2013 v 10:55 | ewril |  Ze života
Sedím tu ve stejném křesle a u stejného noteboku. V očích mi jiskří a přemýšlím, jestli si někdo vzpomene. Dnes slaví blog své první narozeniny. Už je tu s Námi na světe neuvěřitelný rok. Doufám tedy, že všechny pozvánky došli do všech úžasných míst a světů ale především ke všem těm superm lidím:) Nebila by to oslava kdyby byla bez hostů. proto Vás všechny s radostí zvu na první a nezapomenutelnou oslavu narozenin.

(Ne)Setkání s Roranem

20. září 2013 v 18:29 | ewril13 |  Jednorázovky
Nechtěla jsem se zůčastnit soutěže ale nakonec jsem se rozhodla že to zkusím. Nevím, jestli budete semnou souhlasit ale já to napsala od srdce.

Název: (Ne)setkání s Roranem
Postava: Roran
Z knihy: Odkaz dračích jezdců

Mlhovina

18. září 2013 v 14:59 | ewril |  Rezence knih
Název: Mlhovina (1)
Autor: Amy Katleen Ryan
Nakladatelství: Knížní klub
Hodnocení: 5/10
Planeta Země má nejlepší léta za sebou a vesmírem plují dva vícegenerační koráby s cílem osídlit Novou Zem. Ačkoli loď Nový obzor vyrazila na svou misi o rok dříve než Empyreum, obě se setkají ještě na cestě. A nepůjde o střet přátelský - osazenstvo Nového obzoru pod vedením despotické kapitánky Anne napadne posádku Empyrea a unese dívčí část posádky, mezi nimi i šestnáctiletou Wawerly. Příčina se brzy ozřejmí - ženy na Novém obzoru jsou neplodné… První část originální sci-fi trilogie o pouti za nadějí pro lidstvo nepostrádá napětí, milostný příběh, ale také zamyšlení nad tím, jak mohou ideologie ovládnout společnost jako celek i každého z nás.

O křtu Syna Pekel- V moci Démonů

17. září 2013 v 15:48 | ewril |  Ze života
Dne 16.9.2013 jsem se zůčastnila křtu nové knihy Michaely Burdové a to Syna Pekel 2! Křest se konal v Luxoru na Václavském náměstí a musím uznat, že to byl nezapomenutelný zážitek;) Atmosféra byla vinikající, Míša byla moc milá a křest se nádherně povedl. A jak křest probíhal a kdo všechno byl hostem? Více v článku...

Mrazivé léto

11. září 2013 v 18:47 | ewril |  Rezence knih
O měsíc opožděná recenze ale byla jsem líná:D

Název díla: Mrazivé léto
Autor: Manuela Martini
Nakladatelství: Fragment
Hodnocení: 2/10
Anotace: V jihošpanělském městečku Marbella si patnáctiletá Lyra připadá jako v ráji. Až do chvíle, kdy zmizí její spolužačka Pia. Lyra se rozhodne přijít tomuto záhadnému zmizení na kloub. Nedlouho poté je Pia nalezena mrtvá a z letní idylky se stává zlý sen. Lyře se zdá, že se její matka chová divně. Navíc je přesvědčená, že zahlédla svou sestru, která zahynula již před deseti lety. Co jí matka tají? Jaká děsivá tajemství měla zůstat navždy skryta?


4 spřátelko+soutěž!

9. září 2013 v 13:48 | ewril |  novinky
Zdravím!

Sen

6. září 2013 v 17:09 | ewril |  poezie
Ani nevím, kdy tu byla poslední báseň. Navíc, to tu je takové mrtvé a proto bych to chtěla nějak oživit, doufám že Vám to udělá radost:) Sice jsem toho názoru, že se mi básnička nepovedla ale posuďte prosím sami. Budu ráda za vaše názory, komentáře rozhodně potěší;)
EDIT: 8.9.2013 v 17:16- Na mých stránkách ZDE probíhá soutěž o mnoho cen!:)
ČTU BLOGOVÉ POVÍDKY: