!SVĚT TEMNOTOU V PRODEJI JIŽ OD 25.2.2014!

NA NĚ JAKÝ ČAS, JAKO ZKUŠEBNÍ LHŮTA JE BLOG PŘESUNUT NA
WEBOVÉ STRÁNKY ZDE! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A SNAD SE BRZY SEM
VRÁTÍM!:)

O křtu Syna Pekel- V moci Démonů

17. září 2013 v 15:48 | ewril |  Ze života
Dne 16.9.2013 jsem se zůčastnila křtu nové knihy Michaely Burdové a to Syna Pekel 2! Křest se konal v Luxoru na Václavském náměstí a musím uznat, že to byl nezapomenutelný zážitek;) Atmosféra byla vinikající, Míša byla moc milá a křest se nádherně povedl. A jak křest probíhal a kdo všechno byl hostem? Více v článku...


Na začátek musím podotknout že jsem na křtu byla sice první a to ještě před celým týmem Fragmentu ale i samotnou Míšou, no jo když místo v pět dorazíte ve čtyři:D Ale to vůbec nevadilo. Protrajdila jsem knihkupectví a nakonec i vyfotila tuto fotku hned po té co dorazil tým Fragmentu;) Kmotrou knihy byla moc milá a vtipná pani spisovatelka Janny Nowak která je mistryní ve svém oboru. Píše krásné knížky o upírech. Moderátorkou byla známá a moc milá pani Hanka Koutná. Dokonce byla zůčastněná i Míšina redaktorka Helena Klečková.

Po usazení všech hostů křest začal. Paní moderátorka pokládala několik otázek Míše, Jenny a paní redaktorce. Po té následovalo přiblížení o pasním Míšiných knížek a také malé shrnutí děje z prvního dílu Syna Pekel. Následovalo několik otázek s publika, a napínavé opět krátké otázky a povídání;) Po té přečetla Míšina kamarádka Terzeka moc povedený a napínavý úryvek z knihy a nakonec se pokřtila maketa Syna Pekel šampaškým.

Následovala autogramiáda kde nějaké dvě devčata přinesla všech devět knížek na podpis což bylo moc povedené;D Myslím, že si to všichni zůčastnění báječně užili, já tedy osobně ohromně a moc ráda jsem Míšu viděla:) Vkládám tedy na závěr mé fotografie.

Myslím, že více a povedených fotek bude u Míši na stránkách až také článek přidá:)

- Před křtem

- Křest začíná:)

- Čtení úryvku z knihy. Fantastická atmosféra, všichni jsem tajili dech!:)

-Pokřtěno
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 fandolly fandolly | 17. září 2013 v 19:21 | Reagovat

určitě to muselo být fajn;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ČTU BLOGOVÉ POVÍDKY: