!SVĚT TEMNOTOU V PRODEJI JIŽ OD 25.2.2014!

NA NĚ JAKÝ ČAS, JAKO ZKUŠEBNÍ LHŮTA JE BLOG PŘESUNUT NA
WEBOVÉ STRÁNKY ZDE! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A SNAD SE BRZY SEM
VRÁTÍM!:)

Říjen 2013

Suma sumárum za měsíc září a říjen

28. října 2013 v 9:28 | ewril |  Ze života
Rozhodla jsem se, že Vám představím projekt který pořádá Syki a to Suma sumárum. Jde o to představit své knížky které jsem si za měsíc koupila, dostala, v podstatě své knižní přírůstky. Inu, proč to také nezkusit, že? Tak tu mám pro Vás knížky které mi přibili za měsíc září a říjen.

Hra lží

26. října 2013 v 15:03 | ewril13 |  Rezence knih
Autor: Sara Shepardová
Název: Hra lží
Původní název: The lyining game
Počet stran: 215
Datum vydání: 5.9.2012
Vydavatelství: BBart
Hodnocení: 1,5/10
Měla jsem život, pro který by člověk byl schopen i zabít. Pak to někdo udělal. Nejhorší na tom být mrtvá je, že už nemáte pro co žít. Žádné líbání. Žádná tajemství. Žádné drby. Z toho by většina holek měla druhou smrt. Ale já naštěstí dostala něco, co nikdo jiný nemá - představení na přidanou - a to díky Emmě, své znovunalezené sestře, se kterou jsem se ani nestačila sejít. Emma se nyní zoufale snaží zjistit, co se mi stalo. A jediný způsob, jak to vypátrat, je být mnou - vklouznout do mého starého života a po kousíčkách ho skládat dohromady.

Údolí slz

19. října 2013 v 17:58 | ewril |  Rezence knih

Údolí slzAutor: O´Brien, Kevin
Název: Údolí slz
Původní název: Make them Cry
Počet stran: 392
Datum vydání: 5.6.2013
Vydavatelství: Baronet
Hodnocení: 8/10
Každý má nějaké své tajemství...
Mladá krásná soudkyně. Těžce pracující číšnice. Pohledná studentka.
Některá mají zůstat nevyslovena…
Každá oběť je jiná… ale jednu hrůznou věc mají společnou…
Ale jiná mohou zabíjet…
Rafinovaný sériový vrah prochází ulicemi Seattlu. Hledá svou další oběť. Vytváří pomník šílenství a sestavuje ho z jednotlivých obětí… kus po kusu… kost po kosti…

Knižní novinky za měsíc říjen

13. října 2013 v 19:32 | ewril |  Ze života
Zdravím!;)
Přináším Vám knižní novinky za měsíc říjen, tedy alespoň některé. Snad i Vás nějaké navnadí:) Já osobně bych doporučila např. z této nabídky Skočný příliv nebo chystající se vydíní Očí dokořan od vydavatelství Baronet;)

1.kapitola II/II

10. října 2013 v 18:36 | ewril13 |  Střípky
2. část:))

1.kapitola I/II

10. října 2013 v 18:34 | ewril13 |  Střípky
Ahojky!:)
Tak jsem se rozhodla jsem přidat první kapitolku! A jelikož je moc dlouhá, musela jsem ji rozdělit na dvě části. A taky bych chtěla upozornit, že tato kapitolka je poněkud nudná a nic se v ní moc neděje. Opět takoví úvod do děje ale nebojte se, příště už půjde i o život;) Byla bych ráda kdybyste povídku neodepisovali hned po této kapitole, je to jen úvodové jelikož se mi prolog moc nepovedl. Další kapitolka přibyde podle toho pokud budete komentovat:D

*Prolog

1. října 2013 v 8:32 | ewril13 |  Střípky
Zdravím! Někdo z Vás měl připomínku už někdy dávno, jestli bych nezačala novou povídku. A tak jsem se dnes konečně vrhla na novou povídku! Vím, že tu mám rozdělanou ne tak starou povídku, někdy ze zečátku srpna ale bohužel, v ní nebudu na blogu pokračovat. Zatím vám nemohu sděli důvod. Přesto, doufám že tato povídka se Vám alespoň trochu bude líbit. Je to něco podobného jako PZZ kterou plánuji také dodělat:) Ještě byc chtěla informovat, že prolog je trochu nudný a hodně krátký ale časem se příběh začně více vyvíjet, TADY navíc najdete základní informace o této povídce;) Budu ráda za komentáře, komentujte už se těším.
ČTU BLOGOVÉ POVÍDKY: