!SVĚT TEMNOTOU V PRODEJI JIŽ OD 25.2.2014!

NA NĚ JAKÝ ČAS, JAKO ZKUŠEBNÍ LHŮTA JE BLOG PŘESUNUT NA
WEBOVÉ STRÁNKY ZDE! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A SNAD SE BRZY SEM
VRÁTÍM!:)

Suma sumárum za měsíc září a říjen

28. října 2013 v 9:28 | ewril |  Ze života
Rozhodla jsem se, že Vám představím projekt který pořádá Syki a to Suma sumárum. Jde o to představit své knížky které jsem si za měsíc koupila, dostala, v podstatě své knižní přírůstky. Inu, proč to také nezkusit, že? Tak tu mám pro Vás knížky které mi přibili za měsíc září a říjen.


Knihy které jsem si koupila:
- Inheritance by Christopher Paoliny -v češtině
- Jíst meditovat milovat by Elizabeth Gilbert - v češtině
- Ostrov duma key by Stephen King - v češtině
- Oceán na konci uličky by Nil Gaman - v češtině
Tak tady je náhled na obálky. Všechny knížky jsem si koupila za své penízky tedy proto jich tolik není. Ale všechny mi udělali ohromnou radost to se musí uznat. Obzvlášť oceán na konci uličky, jakmile jsem knížku zahlédla už byla peněženka vyprázdněná a bichle v nákupní tašce :D Za září jsem si toho na své poměry moc nekoupila. Přece jenom začínám šetřit, mám v plánu si zase pěkně vyprázdnit peněženku až pojedu zase domů do Austrálie;)

Knihy za měsíc říjen
Co jsem si koupila v češtině:
Upíří deníky Temné schledání by L.J.Smith- v češtině
Upíří deníky Zášť by L.J.Smith- v češtině
Upíří deníky Souboj by L.J.Smith- v češtině
Andělé noci Zrádce by Lili St. Crow- v češtině
Nemesis by Jo Nesbo - češtině
Upíří deníky jsem pořídila přímo za zabijáckou cenu 26,- kč v knihách Doubrovskách na Zličíně. Uvažuji že si dokoupím i ostatní díli, no uvidíme:D Na Zličíně jsem také neodolala koupit si s 10% slevou knihu Andělé noci po které už nějakou tu dobu pokukuji. Viděla jsem v jí originálu na letišti v Austrálii ale bohužel neměla jsem čas si jí tam zakoupit, inu tet už jí mám a má dokonce tu nádhernou originální a paperbukovou obálku. Já paperbukové obálky totiž miluju. Jo Nesbo knížečku jsem si koupila za penízky od babičky v Neoluxoru při pauze mezi odpoledku, o spisovateli jsem už něco málo slyšela jsem zvědavá co se z románu vyklube;)

Knihy které jsem si koupila v angličtině:
Fatal Storm by Rob Mundle - v angličtině

Hodně z Vás vědí že ráda čtu v angličtině knihu. Proto jsem neodolala a knihu si objednala na BookDepositery. Mám ještě pořádně spadeno na milion knížek v originále. Miluju především ty originální obálky a paperbukové vydání, někdy mi přijde že ty naše obálky na knihách nejsou moc pěkné:( Kniha je už svou anotací i názvem příjemně navnaditelná, možná se dočkáte recenze;))

Tak. Myslím že mám poměrně hezkou hromádku ne?:D Inu, nechci moct utrácet jelikož vím že tu máme ještě před sebou listopad a to nebude určitě plodný knižní měsíc. Přijedou bratranci ze španělska, budu muset zamakat ve škole a taky šetřit na Vánoční dárečky. Ale jak se znám určitě si nějakou tu bichli stejně pořídím:-D
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 sišq sišq | 28. října 2013 v 9:37 | Reagovat

Taková menší sbírka… ale všechny knížky vypadají velmi zajímavě, hlavně Fatal Storm. Jíst, meditovat, milovat mám doma ale ke knize jsem se ještě nedostala:D Jsem natěšená na další články do projektíčku Suma sumárum;)))))))

2 petulekebule:-) petulekebule:-) | 28. října 2013 v 9:40 | Reagovat

Tak to co jsi si nakoupila za říjen já dostanu tak k narozeninám:-D Popravdě ti moc závidím, ale i zářijové knihy jsou zajímavé, nj. musím si počkat na Vánoce:( :-D

3 deedinga* deedinga* | 28. října 2013 v 9:44 | Reagovat

Tak já se jdu se svou sbírkou knih zahrabat:):D
Máš pěkné kousky, obzvlášt ta knihule od Gaimana je pro mě velkým snem a ani upíří deníky nejsou s tak ohromnou slevou špatné! Jdu vyprázdnit kasičku!:DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ČTU BLOGOVÉ POVÍDKY: