!SVĚT TEMNOTOU V PRODEJI JIŽ OD 25.2.2014!

NA NĚ JAKÝ ČAS, JAKO ZKUŠEBNÍ LHŮTA JE BLOG PŘESUNUT NA
WEBOVÉ STRÁNKY ZDE! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A SNAD SE BRZY SEM
VRÁTÍM!:)

Listopad 2013

Suma sumárum za měsíc listopad

19. listopadu 2013 v 18:26 | ewril |  Ze života
Měsíc se teprve blíží ke konci, ale protože už nemám v plánu kupovat další knihy, přírůstky zveřejňuji už dnes. Teda, kupovala bych klidně dál, ale moje peněženka pláče.

Černá nenávist

13. listopadu 2013 v 16:46 | Ewril |  Rezence knih
Autor: Dennis Lehane
Název: Černá nenávist
Počet stran: 288
Hodnocení: 10/10
Patrick Kenzie a Angela Gennarová, soukromí detektivové se specializací na hledání zmizelých osob, vystupují kromě Černé nenávisti ještě v dalších pěti samostatných knihách. Jejich příběhy se odehrávají v Bostonu a oba vyšetřovatelé mají více přátel na odvrácené straně zákona než na té správné - v čele s psychopatem se zálibou ve výbušninách Bubbou Rugowskim. Je to temný svět, ale hrdinové v něm umějí chodit.Skupina mocných politiků nabídne Patricku Kenziemu a Angele Gennarové velký obnos za malou službu: najít zmizelou uklízečku, která ukradla přísně tajné dokumenty.Jenže…Z uklízečky se vyklube manželka a matka. Z dokumentů fotografie skandálního charakteru. Za prostou krádeží se najednou skrývá mnohem víc, než se zprvu zdá. Po čem žena skutečně prahla, byla spravedlnost - a v bostonských ulicích se pravda může snadno obrátit proti vám.Ať už se to Patrickovi a Angele líbí, nebo ne, při řešení případu, ve kterém nejde jen o dobro a zlo, se z nich stává lovná zvěř. A v Bostonu snad není nikdo, kdo by je nechtěl zabít. Nezbývá, než si před touhle válkou připít. Šance, že ji přežijí, je minimální

Nový vzhled + něco navíc

12. listopadu 2013 v 15:33 | Ewril13 |  novinky
Asi jste si všimli nového vzhledu:)

Já jsem z něho naprosto unešená...když jsem sem vlezla a najednou tohle- úplně jsem valila bulvy:D
Děkuji moc, moc talentované Dincii, že jsi mi ho nastavila! Je přenádherný, krásný, vypadá o mnohem lépe než na obrázku! A ty temné barvičky a obrázek, to je přesně něco pro mě.

čtěte dál...

A Taste of Romance

4. listopadu 2013 v 12:54 | ewril13 |  Rezence knih
Autor: kolektiv autorů
Název: A taste of Romance
Počet stran: 384
Datum vydání v USA: 1.12.2012
Datum vydání v ČR: nevyšlo
Vazba: e-book
Hodnocení: 6/10
Romance pro každou náladu! Objevte čtyři způsoby, jak se zamilují do těchto čtyř originálních novel ...
Bílá čarodějnice a Soul Reaper bitva navzájem o srdce.Hot sexy kovboj splňuje hosta na ranči a dostane jízdu svého života.Smrtící bouře může přinést detektiva a ženu, kterou miluje, spolu ... nebo roztrhat. A žena, neočekávala, že jít na první rande a zaplete se do vyšetřování teroristického spiknutí - a klesajícího pro tajného agenta.
Užijte si čtyř novel Harlequin Romance z různých žánrů, aby vyhovovaly každé náladě - sladké a sexy, paranormální a napínavé - v A Taste of Romance antologie!

On my wishlish

2. listopadu 2013 v 19:09 | ewril |  On my wishlist #1
Projekt On my wishlist jsem představovala někdy v srpnu. Od té doby se mnoho věcí změnilo, hodně knih jsem si nakoupila a taky dostala. Inu, přišel listopad a já jsem zjistila že se mi už nějakou delší dobu dělají choutky na dva knižní kousky které si chci pořídit ještě do Vánoc abych pokračování dostalo pod stromeček;) Více v článku a srpnový wishlist naleznete zde.

2.kapitola II/II

1. listopadu 2013 v 14:38 | ewril |  Střípky
***

2.kapitola I/II

1. listopadu 2013 v 14:37 | ewril13 |  Střípky
Druhá kapitola nové povídky Střípky je tady. Chtěla bych jen říct, že od této kapitoli už bude hovorově tuhnout krev v žilách, teda alespoň jsem se o to snažila:D Posuďte tedy sami, připomínám že se jedná o horor/krimi/romantiku teda alespoň ta romantika je hlavní:)) Takže přeju pokud-možno příjemné počtení a těším se na komentáře!
ČTU BLOGOVÉ POVÍDKY: