!SVĚT TEMNOTOU V PRODEJI JIŽ OD 25.2.2014!

NA NĚ JAKÝ ČAS, JAKO ZKUŠEBNÍ LHŮTA JE BLOG PŘESUNUT NA
WEBOVÉ STRÁNKY ZDE! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A SNAD SE BRZY SEM
VRÁTÍM!:)

Nový vzhled + něco navíc

12. listopadu 2013 v 15:33 | Ewril13 |  novinky
Asi jste si všimli nového vzhledu:)

Já jsem z něho naprosto unešená...když jsem sem vlezla a najednou tohle- úplně jsem valila bulvy:D
Děkuji moc, moc talentované Dincii, že jsi mi ho nastavila! Je přenádherný, krásný, vypadá o mnohem lépe než na obrázku! A ty temné barvičky a obrázek, to je přesně něco pro mě.

čtěte dál...


Jinak jsem momentálně v pěkném spěchu. Píšu opět další knihu, romanticko-erotický romám pro ženy (předpokládaný rozsah dílů je trilogie nebo tetralogie) + do konce roku plánuji vydat jako e-book svou knihu poezie. Taky je tu několik akcí které za listopad musím stihnout, tedy kde mě potkáte se dozvíte tady.

Co se týče blogových povídek...doufám že na ně budu mýt více času. Chtěla bych nadále pokračovat na Střípkách, už jsem někde ve třetí kapitole, tenhle příběh mě poměrně baví a mohu prozradit že každou kapitolou se něco stane, možná budu lidé umírat jako chodit do obchody nakupovat, hodně věcí se stane a především se podíváme na kloub nadpřirozenu;) Inu, myslím že dobré by bylo dokončit i Dopisy a Pomstu, a Svět temnotou je menší projekt na kterém současně pracuji také, více ale nesmím prozradit.

Opravdu nemám lehké období, navíc škola a hodně trablí. Mno, nabaluje mě tet tak deset kluků z čehož já mám oči jen pro tři roky staršího kusana kterýmu jsem paf:D Tak tet nějak jsem v citovém, fyzickém rozpoležení no.

Co se chystá na blogu, je především recenze nové knihy která je naprostu úžasná, momentálně ji čtu a nené to žádné upírské, vlkodlaší dark fantasy ale detektivka/thiler! Prostě až dočtu hodím recenzi. Také Vás čeká shrnutí mých akcí které mě čekají a sumy sumárum za měsíc listopad. Navíc jak jsem se zmínila nějaká ta kapitola a dostala jsem i malý nápad na jednorázovku. Všechno má ale svůj čas, však uvidíte.

Pro dnešek to bude snad všechno, ještě musím do umělecké základní školy kde mám dnes menší akci a pak jet na vítvarný kurz. Mějte se hezky a hlavně užívejte života!
Vaše Ewril
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 sišq sišq | Web | 12. listopadu 2013 v 15:37 | Reagovat

Tak se na všechny novinečky těším, hlavně na povídky;)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ČTU BLOGOVÉ POVÍDKY: