!SVĚT TEMNOTOU V PRODEJI JIŽ OD 25.2.2014!

NA NĚ JAKÝ ČAS, JAKO ZKUŠEBNÍ LHŮTA JE BLOG PŘESUNUT NA
WEBOVÉ STRÁNKY ZDE! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A SNAD SE BRZY SEM
VRÁTÍM!:)

On my wishlish

2. listopadu 2013 v 19:09 | ewril |  On my wishlist #1
Projekt On my wishlist jsem představovala někdy v srpnu. Od té doby se mnoho věcí změnilo, hodně knih jsem si nakoupila a taky dostala. Inu, přišel listopad a já jsem zjistila že se mi už nějakou delší dobu dělají choutky na dva knižní kousky které si chci pořídit ještě do Vánoc abych pokračování dostalo pod stromeček;) Více v článku a srpnový wishlist naleznete zde.


Rozhodla jsem si pořídit také nějakou tu romantiku která je tet všude kam se jen podívám. V současné době čtu v angličtině sbírku romanticko-erotických povídek, takže i na mě dolehlo tohle romantické šílenství. Knihu Nahá jsem si vibrala a toužím po ní, protože má nejen pěknou obálku a anotaci ale hodně pozitivných ohlasů v zahraničí a především u Nás! Ano, podle informací je tohle pravá pěkná romantika a konečně něco originálního a rozumějšího než Odstíny. Mnoho lidí mi knihu doporučují, čtu samé chváli, inu nemohu knihu nechat bez povšimnutí!
Obsah:Američanka Brynne Bennettová, studentka výtvarného umění na Londýnské univerzitě, si občas přivydělává jako modelka a veškerý svůj čas dělí mezi školu a práci. Když si úspěšný britský podnikatel Ethan Blackstone koupí její nahý portrét, Brynne zjistí, že tento muž odmítá brát "ne" jako odpověď. Touží po ní, chce ji mít ve své posteli, a když ji získá, udělá vše, aby si ji udržel. Ethanova dominantní povaha Brynne okouzluje a přitahuje, a to navzdory traumatům, která si v sobě mladá žena nese. Není však jediná, kdo má v jejich vztahu tajemství. Velké tajemství. Dokáže Ethan zbavit dívku jejích démonů? Dovolí mu to Brynne, nebo je přízraky minulosti oba zničí?
Další knihu kterou mám na mušce je Strorm v angličtině. I na tuto knížečku jsem slyšela pochvali a četla pěkné recenze. V zahraničí je kniha chválena, u nás prozatím bohužel nevyšla nic méně originál nebudu určitě špatný. Zajímá mě moc jaká kniha bude a navíc je opravdu povedená obálka a ti kluci na ní jsou k sežrání:D Prostě něco pro mě! Mám tu obsah:Becca Chandler přitahuje pozornost všech kluků, které nechce. Od chvíle, kdy o ní její expřítel začal šířit ty lži. Pak zachrání Chrise Merricka od pořádné nakládačky na školním parkovišti. Chris je odlišný. Hodně odlišný: dokáže ovládat vodu… stejně jako jeho bratři ovládají oheň, vítr a zemi. Jsou mocní. Nebezpeční. Označeni smrtí.
A teď když zná pravdu, i Becca.Tajemství jsou těžká udržet, když váš život visí na vlásku. Když se ukáže že Hunet, záhadný nový kluk ve škole, má talent objevit se na špatném místě v ten správný čas, začne si Becca myslet, že mu může věřit. Jenže pak se Hunter střetne s Chrisem a Becca neví, který z nich skrývá děsivější pravdu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 sišq sišq | Web | 2. listopadu 2013 v 19:39 | Reagovat

Tak Nahou jsem nečetla a číst nebudu, nemááám čas:( No a znáš mě! Já a anglina? Ses scvokla ne?:D Jinak ta obálka u té druhé knížky...:D

2 elln elln | 2. listopadu 2013 v 19:45 | Reagovat

Hmm, já ti nevím, obálku to má krásnou, ale to je asi tak všechno. Nahou jsem viděla v obchodě ale moje kamarádka nedoporučuje...ale podle toho co jsi napsala tak nevím, možná to bude opravdu super kniha, co já vím:D A ta druhá knížečka, až se naučím angličtinu řeknu ti na to svůj názor, jo?:-)

3 marziin-koutek marziin-koutek | E-mail | Web | 3. listopadu 2013 v 16:08 | Reagovat

Doporučuji ti i Krásná katastrofa! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ČTU BLOGOVÉ POVÍDKY: