!SVĚT TEMNOTOU V PRODEJI JIŽ OD 25.2.2014!

NA NĚ JAKÝ ČAS, JAKO ZKUŠEBNÍ LHŮTA JE BLOG PŘESUNUT NA
WEBOVÉ STRÁNKY ZDE! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A SNAD SE BRZY SEM
VRÁTÍM!:)

Leden 2014

3 kapitola

17. ledna 2014 v 17:27 | Ewril |  Střípky
Tak. To mi to trvalo, co? Ale důvod a omluvu máte o článek níž tak se snad moc nezlobíte...
Jako bonus tu mám mega dlouhou kapitolku ke Střípkům! Chtěla bych jenom říct, že tahle kapitola mi dala velkou práci a proto budu moc ráda když tu VŠICHNI zanecháte svůj názor:) Nechci nic prozrazovat ale podotknu že už se to pořádně rozjíždí a už nás možná někdo z hrdinů opustí, a ne jednomu půjde o život;) Tak nic už neprozradím, přeji příjemné počteníčko!

Zdravíčko!

17. ledna 2014 v 14:58 | Ewril |  Ze života
Ahojky po dlouhé době;D
Vím že je tady poslední dobou docela mrtvo a bohužel se to zatím ani nezlepší. Před týdnem jsem se vrátila zpět domů a tento týden byl opravdu velice hektický a taky smutný (až na včerejší mou oslavu narozeninin:DD), nicméně se vraťmě zpět k věci, že momentálně nebudu moc blogovat. Chtěla bych tedy oznámit že toho tady moc do budoucna nepřibyde, snad začátkem úora dám chod věcí do pořádku...

Jinak bych se ještě chtěla zmínit že se plánuje jak už jste se mohli na mých oficiálních stránkách dozvědět vydání mé druhé knížky/knížek. Zatím není nic jisté, vše se ještě rozhoduje-dojodnává ale kdo by přeci zájem měl nebo byl zvědavý TADY se včas dozvíte všechny informace;)

Nakonec doufám, že mě budete i nadále navštěvovat;))

Prozatím na nějakou dobu pod hlínou,
Ewril
ČTU BLOGOVÉ POVÍDKY: