!SVĚT TEMNOTOU V PRODEJI JIŽ OD 25.2.2014!

NA NĚ JAKÝ ČAS, JAKO ZKUŠEBNÍ LHŮTA JE BLOG PŘESUNUT NA
WEBOVÉ STRÁNKY ZDE! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A SNAD SE BRZY SEM
VRÁTÍM!:)

Únor 2014

Střípek z Dahmařiny minulosti

7. února 2014 v 16:14 | Ewril |  Jednorázovky
Přináším Vás zbrusu novou Přednosvětskou povídku. Řekla jsem si, že bych si pro změnu mohla dát pauzu od velkých ambiciozních projektů a napsat něco nenáročného, u čeho si odpočinu, uvolním si ruku a dám šanci u mého čtenářstva co se do budoucna chystá a aby do mého světa mohli nakouknout.

Tato povídka se vztahuje k mé nové chystané knize. Povídka se odehrává cca 40 let před mou knihou a vracíme se do minulosti vílí kněžky, uprchlice a rebelky Dahmar. Myslím, že to bude skvělá příležitost jak se lépe později v knize zorientovat:) Připomínám, že u této povídky nepotřebujete znát pozdější nebo minulostní peripetie nebo Přednosvětské reálie, myslím že by všechno mělo být pochopitelné i tak.

Přeji příjemné počtení,
Ewril


Literární deníček (týden 1.-7.2. 2014)

7. února 2014 v 16:07 | Ewril |  Projekty
Připravila jsem si pro Vás nový projekt, kterým je Literární deníček. Zjistila jsem totiž, že nemám přehled o práci kterou jsem na románu/povídkách odvedla. Takže tento nápad vznikl pro můj vlastní účel abych se mohla automotivovat a samozřejmě autobuzerovat, že jsem toho opět málo sesmolila :D Původně jsem LD nikde publikovat neměla v plánu ale po tom, co jsem na něj narazila u Temnářky jsem se rozhodla že to zkusím házet sem na blog.

Oč jde?
Každý den si pro sebe zapíšu na čem zrovna pracuji, počet napsaných znaků, dobu po kterou jsem se věnovala práci a nějakou osobní poznámku. (Pokud se ten den psaní věnovat nebudu, přeskočím ho). Pokud se kdokoliv aktivně přidá, budu jen ráda, mohl by to být zajímavý vzpůsob vzájemné motivace. - by Temnářka

Já budu seznam zveřejňovat každou sobotu, protože jsem právě v sobuto se seznamem začla:) A nebo pátek:)


RC Review: Mráz

4. února 2014 v 14:19 | Ewril |  Rezence knih
Největší obrázek výrobku James Hayman – MrázAutor: James Hayman
Název: Mráz
Počet stran: 318
Vydavatelství: Fragment
Hodnocení: 8,5/10
Atraktivní a ctižádostivá právnička se chce stát partnerkou v prestižní advokátní firmě v Nové Anglii. Jedné mrazivé noci je však její mrtvé tělo nalezeno v kufru auta nahé a na kost zmrzlé. Případ přebírá detektiv z oddělení vražd Michael McCabe a hned začíná s vyšetřováním. Kdo by mohl chtít ublížit krásné a inteligentní ženě? Ve chvíli, kdy zmizí i jediná svědkyně zločinu, začínají na povrch vyplouvat okolnosti ze života zavražděné právničky. Podaří se detektivovi včas odhalit vraha a vyřešit případ? Proč musela zmizet svědkyně?
ČTU BLOGOVÉ POVÍDKY: